Rondle gastronomiczne

Gastromania.pl obejmuje szeroką ofertę rondli gastronomicznych ze stali nierdzewnej, żeliwnych, emaliowanych, ceramicznych i miedzianych. Są one idealne do pieczenia i duszenia mięs, na palniki tradycyjne oraz indukcyjne. Nasze produkty są dedykowane zarówno dla profesjonalnej gastronomii: do restauracji, barów, kawiarni, stołówek, jadłodajni, hoteli, firm cateringowych i innych lokali gastronomicznych, jak i gospodarstw domowych – do użytku codziennego. Zastosowanie najwyższej klasy surowców sprawia, że nasze rondle gastronomiczne z pewnością posłużą Państwu przez wiele lat!

Czytaj więcej >

Rondle gastronomiczne dla profesjonalnej gastronomii

Rondle gastronomiczne dla profesjonalistów, które są dostępne w naszym asortymencie, to wyjątkowej trwałości produkty odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Każdy rondel gastronomiczny został wyposażony w wygodną, ergonomiczną rączkę, która idealnie leży w dłoni, a przy tym zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Większość naszych produktów może być używana na wszystkich rodzajach kuchenek: indukcyjnych, gazowych, ceramicznych i elektrycznych. Rondle gastronomiczne są wykonane z najwyższej jakości materiałów jak m.in.: stal nierdzewna, miedź, aluminium, żeliwo czy drewno.

Rondle gastronomiczne – szeroka oferta w Gastromania.pl

W naszym sklepie internetowym Gastromania.pl znajdują się najlepsze produkty na rynku. Współpracujemy z producentami, którzy są znani i cenieni nie tylko w Polsce,ale na całym świecie. Jest to m.in. firma: Stalgast, De Buyer, APS, Contacto, Hendi, Tom-Gast, Cosy & Trendy, Ballarini czy Chef de Cuisine. Przedsiębiorstwa te korzystają z nowoczesnej technologii, a także surowców najwyższej klasy, czego odzwierciedleniem są właśnie ich wyjątkowe urządzenia, akcesoria i gadżety kuchenne. Jeżeli chcą Państwo wyposażyć swoją kuchnię w rondle gastronomiczne dla profesjonalistów, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem naszego sklepu internetowego!