Profesjonalne baterie umywalkowe dla gastronomii

W tej kategorii produktowej przygotowaliśmy dla naszych klientów najwyższej jakości baterie umywalkowe, które są dedykowane profesjonalnej gastronomii. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały wykonane z materiałów wysokiej klasy, które są trwałe i wytrzymałe. Jest to gwarancja, że z pewnością posłużą Państwu przez lata, a ich codzienna, nawet intensywna eksploatacja będzie satysfakcjonująca. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!

Czytaj więcej >

Na co zwrócić uwagę, wybierając baterie umywalkowe?

Przede wszystkim należy zdecydować się na konkretny model. Baterie umywalkowe są dostępne m.in. w wersji nastolnej, łokciowej, sztorcowej oraz z długą dźwignią. Istnieje możliwość inwestycji w model z prysznicem, z wyciąganym prysznicem, z regulatorem strumienia, z giętkim kranem oraz z czujnikiem na podczerwień (bateria umywalkowa bezdotykowa). Artykuły oferujemy w wielu ciekawych wariantach, aby każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiedni produkt!

Bateria umywalkowa w asortymencie Gastromania.pl

Każda bateria umywalkowa to artykuł z górnej półki, który jest wyprodukowany z najlepszych materiałów. Należy do nich m.in. stal nierdzewna – surowiec niezwykle często wykorzystywany w branży gastronomicznej. Charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję, dlatego niestraszna mu woda, wysoka i niska temperatura, wilgoć, a także urazy mechaniczne. Stal nierdzewną bardzo łatwo utrzymać w czystości, co znacząco usprawnia codzienną pracę w kuchni.

Baterie umywalkowe dostępne w atrakcyjnej cenie!

Wszystkie nasze baterie umywalkowe dostępne są w konkurencyjnych cenach! Jeżeli w naszym asortymencie nie znaleźli Państwo produktu idealnego, który sprostałby Waszym potrzebom, to prosimy o bezpośredni kontakt. Z przyjemnością znajdziemy artykuły, które będą dla Was satysfakcjonujące! Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a w razie pytań i wątpliwości do bezpośredniego kontaktu z zespołem Gastromania.pl! Życzmy udanych zakupów!