Zmiękczacze wody automatyczne do profesjonalnej gastronomii

W tej kategorii produktowej przygotowaliśmy dla naszych klientów wysokiej jakości zmiękczacze wody automatyczne, które są bardzo często używane w profesjonalnej gastronomii. Wszystkie dostępne modele zostały wykonane z trwałych materiałów i z dbałością o detale, dlatego jesteśmy pewni, że usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających użytkowników. Te niepozorne urządzenia są niezastąpione, gdyż w skutecznie i szybko radzą sobie z twardą wodą oraz niwelują jej negatywne skutki. Twarda woda może mieć zły wpływ na eksploatację urządzeń elektronicznych (np. czajników czy ekspresów do kawy) i znacząco skracać ich żywotność. Dzięki inwestycji w zmiękczacze wody automatyczne, które eliminują składniki odpowiedzialne za twardość wody, mogą się Państwo pozbyć problemu już na zawsze!

Czytaj więcej >

Jak działają zmiękczacze wody automatyczne i jakie produkty są dostępne w naszej ofercie?

Zmiękczacze wody automatyczne w trakcie wykonywania „pracy” zamieniają jony magnezowe i wapniowe na jony sodu, a to z kolei sprawia, że woda jest odpowiednio oczyszczona i przestaje być twarda. W zależności od modelu, na który się Państwo zdecydują, dostępne artykuły oferują różne funkcje i możliwości. Poszczególne zmiękczacze wody automatyczne zostały wyposażone w inny system regeneracji, natężenie przepływu, zużycie soli, ciśnienie robocze, maksymalną temperaturę wody, średnicę przyłącza, ilość złoża czy pobór mocy. Wszystkie dostępne urządzenia zostały stworzone przez znanych i cenionych producentów (m.in. BARTSCHER, HENDI, REDFOX, BARMATIC czy MIJAR), co jest gwarancją ich najwyższej jakości.

Postaw na sprawdzone zmiękczacze wody automatyczne!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, który przygotowaliśmy dla naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie! W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Życzymy udanych zakupów!