Druk i grawer na naczyniach

Personalizowanie produktów gastronomicznych

W ramach usług oferowanych naszym klientom proponujemy Państwu możliwość drukowania, grawerowania, haftowania i wypalania znaków graficznych, logotypów oraz tekstów na zakupionych w naszej firmie produktach. Nasze doświadczenie, obecna technologia oraz dostępne nam opcje drukowania, grawerowania oraz obróbki laserowej pozwalają na oferowanie naszych usług w dziedzinie reklamy, produkcji pamiątek, identyfikacji produktu oraz prezentacji marki. W ofercie posiadamy kilka możliwości prezentacji praktycznie dowolnych wzorów, grafik i tekstów na wszystkich powierzchniach, takich jak szkło, ceramika, tkaniny, drewno oraz materiały nierdzewne.

Grawerowanie i cięcie laserem

Jednym z najczęściej stosowanych przez nas rodzajów trwałego znakowania produktu jest grawer laserowy. Ta metoda pozwala na bardzo precyzyjne odwzorowanie dowolnego kształtu na różnych typach materiałów – nawet szkło nie stanowi tu żadnego problemu. Ta metoda może być używana do:

  • oznaczania i personalizowania artykułów promocyjnych (tablice drewniane, deski do pizzy lub krojenia z logo, pudełka na wino, szklanki i inne szkło),
  • produkcji tabliczek i etykiet informacyjnych, trwałych etykiet produkcyjnych, tabliczek znamionowych, płytek informacyjnych na pucharach,

Dodatkową opcją jest wycięcie laserowe logotypu lub dowolnego znaku w powierzchni ze stali nierdzewnej. To rozwiązanie często stosujemy aby spersonalizować np: okap nierdzewny w restauracji lub front stołu nierdzewnego w kuchniach otwartych.

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się