Profesjonalne naczynia kuchenne do lokalu gastronomicznego i gospodarstwa domowego

Gastromania.pl to profesjonalny sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości urządzeń, akcesoriów i gadżetów gastronomicznych. Nasz asortyment obejmuje szeroką ofertę naczyń do profesjonalnej kuchni. Projektujemy i wyposażamy restauracje, hotele, stołówki, pizzerie i inne lokale gastronomiczne. Nasze produkty są dedykowane również klientom indywidualnym – do gospodarstw domowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, w której znajdują się m.in.: garnki dla profesjonalistów, miski i misy kuchenne, brytfanny gastronomiczne, pojemniki kuchenne, blachy do pieczenia, patelnie dla profesjonalistów, wanny kuchenne, pojemniki dla gastronomii GN, moździerze kuchenne, miarki kuchenne, wiadra gastronomiczne i inne profesjonalne naczynia!

Czytaj więcej >

Naczynia kuchenne – garnki dla profesjonalistów

Garnki dla profesjonalistów, które znajdują się w naszym asortymencie, to wyselekcjonowane produkty od najlepszych producentów na świecie. Współpracujemy m.in. z firmą: Stalgast, Ballarini, APS, Contacto, De buyer, Chef de Cuisine, Hendi, Tom-Gast, Bartscher, KenWood, Graef, Cosy & Trendy czy Redfox. Garnki dla profesjonalistów idealnie sprawdzą się w kuchniach gastronomicznych i w przemyśle żywieniowym oraz w stołówkach. Oferujemy produkty, które zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, jak m.in.: stal nierdzewna, aluminium, miedź, stal emaliowana, żeliwo, polipropylen, drewno, stal chromowana, tworzywo sztuczne, akryl, bambus czy stal chromowo-niklowa. Produkty są dostępne w wersji z powłoką PTFE i emalią. Te wyjątkowe naczynia kuchenne z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!

Naczynia kuchenne – miski i misy kuchenne

Miski i misy kuchenne to jedne z podstawowych akcesoriów gastronomicznych, których nie może zabraknąć w żadnej kuchni – zarówno tej profesjonalnej, jak i domowej. Miski to naczynia kuchenne, które umożliwiają przygotowywanie jedzenia, np. marynowanie potraw, przechowywanie produktów spożywczych, robienie sałatek, a także serwowanie różnego rodzaju dań. Są to akcesoria, które naprawdę łatwo przechowywać i utrzymać w czystości, dlatego cieszą się tak dużą popularnością. Są uniwersalne i naprawdę przydatne podczas pracy w kuchni oraz codziennego przygotowywania posiłków w zaciszu domowym. Miski kuchenne w naszym asortymencie są dostępne w wielu różnych wariantach, aby każdy mógł znaleźć dokładnie taki produkt, jaki spełni wszystkie jego oczekiwania. Miski mogą pełnić również funkcję dekoracyjną jako ciekawy element na stole.

Naczynia kuchenne – wiadra gastronomiczne

Kolejnym ważnym produktem, którego nie może zabraknąć w żadnej restauracji, barze czy w innych lokalach przygotowujących i serwujących jedzenie, są wiadra gastronomiczne. Te naczynia kuchenne mają szereg zastosowań! Przede wszystkim umożliwiają dozowanie półproduktów spożywczych oraz płynów do innych naczyń: garnka, brytfanny, misek czy kotłów warzelnych. Mogą też być niezwykle pomocne w sytuacjach, gdy z kotła warzelnego należy spuścić jego zawartość. Pełnią wtedy funkcję pojemnika pomocniczego. Produkty, które znajdują się w naszej ofercie, zostały wyposażone w specjalistyczną pokrywkę, która umożliwia zamknięcie pojemnika, oraz w wygodną, ergonomiczną rączkę ułatwiającą transportowanie wiadra. Większość tych naczyń została wykonana z najwyższej klasy stali nierdzewnej, która jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym, a przy tym antykorozyjnym.

Gdzie kupią Państwo najwyższej jakości naczynia kuchenne?

Naczynia kuchenne oraz inne akcesoria i urządzenia gastronomiczne znajdą Państwo w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl! Oferujemy produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się niezwykle dokładnym i precyzyjnym wykonaniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wysoka jakość towaru oraz naszych usług będzie dla Państwa satysfakcjonująca. Zapraszamy na zakupy, a także do bezpośrednio kontaktu z naszym zespołem, gdyby tylko pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości lub pytania.