Profesjonalne miarki kuchenne

Każdy profesjonalny lokal gastronomiczny powinien być wyposażony w miarki kuchenne, które ułatwią codzienne przygotowywanie posiłków i dań dla gości. Takie gadżety sprawdzą się w restauracjach, kawiarniach, barach szybkiej obsługi, a także w hotelach, cateringach, stołówkach i we wszystkich miejscach, gdzie przygotowywane są duże ilości jedzenia. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne miarki kuchenne, które zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów. Są to między innymi akcesoria polietylenowe, polipropylenowe, ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Dzięki temu, że zostały zastosowane najlepsze surowce, miarki są trwałe, wytrzymałe i solidne, dzięki czemu z pewnością posłużą Państwu przez lata.

Czytaj więcej >

Miarki kuchenne ze stali nierdzewnej

Jednym z najbardziej popularnych materiałów, który jest wykorzystywany w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, jest stal nierdzewna. W naszym asortymencie posiadamy innowacyjne miarki kuchenne, które zostały wykonane właśnie z tego surowca. Są to między innymi miarki w formie kubków i łyżeczek, a także dzbanków. Nasze akcesoria są dostępne w wielu różnych wariantach, aby każdy z Państwa mógł znaleźć dla swojej restauracji najlepsze rozwiązanie. Stal nierdzewna to bardzo wdzięczny materiał, który jest odporny na działanie czynników korozyjnych. Oznacza to, że nie straszna mu ani woda, ani wysokie i niskie temperatury, a także inne czynniki zewnętrzne, które mogłyby mieć negatywny wpływ na jakość produktu. Co więcej, stal nierdzewna jest również odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, które mogą się przydarzyć podczas codziennej pracy w kuchni. Warto również wspomnieć, że stal nierdzewna jest materiałem bardzo lekkim, co znacząco ułatwia i usprawnia codzienną pracę. Inwestycja w przedmioty, które zostały z niego wykonane, jest rozwiązaniem ekologicznym, gdyż stal nierdzewną możemy poddać recyklingowi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Miarki kuchenne z polipropylenu

W naszym asortymencie nie mogło również zabraknąć produktów, które są wykonywane z polipropylenu. Te miarki kuchenne zostały stworzone z najwyższej jakości tworzywa, które jest bardzo odporne na urazy mechaniczne. Nawet wtedy, gdy produkt spadnie z wysokości, ryzyko zniszczenia jest praktycznie zerowe. Miarki kuchenne, które są dostępne w naszej ofercie, umożliwiają bardzo precyzyjne odmierzanie potrzebnej ilości soków, mleka, wody lub innych płynnych substancji.

Miarki kuchenne z poliwęglanu

Miarki kuchenne z poliwęglanu, podobnie, jak te, które zostały wykonane z polipropylenu, to bardzo trwałe i odporne akcesoria, które znajdą zastosowanie zarówno w profesjonalnym lokalu gastronomicznym, jak i w kuchni domowej. Każdy z produktów został wyposażony w ergonomiczną rączkę, która ułatwia korzystanie z marki. Niewielkiej wielkości dzióbek pozwala na precyzyjne odmierzanie niezbędnej ilości danego płynu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem profesjonalnych miarek kuchennych, to zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu Gastromania.pl! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.