Półki naścienne potrójne dla profesjonalnej gastronomii

W tej kategorii produktowej przygotowaliśmy dla naszych klientów półki naścienne potrójne, które znajdą zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym. Są to meble niezawodne, oferujące trwałość i wytrzymałość na lata. Do ich produkcji wykorzystano m.in. stal nierdzewną (gatunek: 1.4509 oraz AISI 430), która ma wysokie właściwości antykorozyjne. Oznacza to, że jest odporna na działanie wody, wysoką i niską temperaturę oraz inne niszczące czynniki zewnętrzne. Niestraszne jej również urazy mechaniczne – uderzenia czy wgniecenia.

Czytaj więcej >

Półki naścienne potrójne – produkty dla wymagających

Jeśli właściciele bądź użytkownicy profesjonalnych pomieszczeń kuchennych (jak kuchnie szkolne czy stołówki) mają duże potrzeby związane z magazynowaniem czy też przechowywaniem pokaźnej liczby pojemników na przyprawy albo innych przedmiotów, zaopatrzenie się w półki naścienne potrójne może być najlepszą możliwą decyzją, zapewniającą wygodę oraz bezpieczeństwo pracy. W zależności od potrzeb mogą to być półki naścienne potrójne o stosunkowo niewielkiej długości ok. 60 cm, jak i długie na 1,6 m meble – rozwiązanie przestawne, stabilne i wytrzymałe, osadzone na solidnych profilach mocujących do ściany.

Trwałe i wytrzymałe półki naścienne potrójne

W naszym sklepie internetowym Gastromania.pl półki naścienne potrójne to wyselekcjonowane artykuły, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z naszym zespołem – z przyjemnością Państwu pomożemy. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Życzmy udanych zakupów!