Profesjonalne maty barowe, deski i podkładki barmańskie

Maty barmańskie są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego pubu, baru, dyskoteki, restauracji oraz wszystkich miejsc, gdzie sprzedawane są napoje alkoholowe i bezalkoholowe na skalę komercyjną. Produkty najczęściej wykonuje się z gumy lub tworzywa sztucznego, jednak spotkać możemy również maty barmańskie, które wyprodukowano z polietylenu, polipropylenu, kauczuku oraz PVC. Artykuły idealnie przylegają do blatu, nie przesuwają się, dzięki czemu suszenie szkła jest całkowicie bezpieczne. Idealnie sprawdzą się również podczas codziennej pracy, gdyż barmani mogą bezpośrednio na nich przygotowywać drinki dla gości lokalu gastronomicznego.

Czytaj więcej >

Maty barowe, podkładki i ociekacze barmańskie

Maty barowe, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl, są dostępne w wielu wariantach. Oferujemy produkty o różnych rozmiarach i kształtach, aby każdy nasz klient mógł wyposażyć swój lokal w idealne akcesoria. Jeżeli w naszej ofercie nie ma artykułu, który by Państwa interesował, prosimy o bezpośredni kontakt. Z przyjemnością znajdziemy idealne rozwiązanie!

Dużą zaletą mat barowych jest fakt, że bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Można je myć w zmywarkach przeznaczonych do szkła, które wyparzą całą powierzchnię. Produkty bardzo szybko schną, dzięki czemu po umyciu są od razu gotowe do użytku. Wszystkie nasze maty barmańskie spełniają normy higieny HACCP, dlatego mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością i produktami spożywczymi.

Solidne maty barowe w asortymencie Gastromania.pl

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w której dostępne są nie tylko maty barowe, podkładki i ociekacze barmańskie, lecz także inne wysokiej klasy urządzenia, akcesoria i gadżety dla profesjonalnej gastronomii. Gwarantujemy, że jakość naszych produktów będzie satysfakcjonująca nawet dla najbardziej wymagających klientów. Gdyby mieli Państwo pytania lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Życzymy udanych zakupów!