W każdej kuchni niezbędna jest przestrzeń do magazynowania produktów spożywczych czy magazynowania kuchennych akcesoriów. Wyposażenie kuchni powinno nie tylko spełniać normy bezpieczeństwa, ale również zapewniać wygodę pracownikom. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń kuchenna ma znaczący wpływ na wydajność pracy kuchni, co z kolei przekłada się na niższy czas oczekiwania na potrawy. Jeśli chcesz usprawnić pracę swojego punktu gastronomicznego, restauracji lub baru, postaw na niezawodne regały gastronomiczne.

Czytaj więcej >

Regały kuchenne dla gastronomii – wygoda, w którą warto zainwestować

W dobrze zorganizowanej kuchni każdy element posiada stałe miejsce; tylko w ten sposób unikniesz bałaganu, który nie tylko przeszkadza w pracy, ale również uniemożliwia zachowanie w kuchni czystości. Nie ryzykuj, że pracownicy zaczną na własną rękę organizować sobie stanowiska i zainwestuj w regały gastronomiczne wykonane ze stali nierdzewnej. To jeden z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni, niezależnie od tego, czy prowadzisz niewielką restaurację, czy też duży punkt gastronomiczny. Dostępne w naszej ofercie regały wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej o obniżonej rozszerzalności cieplnej. Zastosowanie najlepszej stali nierdzewnej sprawia, że regały są odporne zarówno na uszkodzenia, jak i temperaturę. Ponadto odporność na korozję zapewnia możliwość użytkowania przez dłuższy czas. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Pojemne regały magazynowe dla gastronomii – zagospodaruj przestrzeń

Inwestycja w regały magazynowe dla gastronomii to przede wszystkim zapewnienie pracownikom przestrzeni, na której możliwe jest wygodne i funkcjonalne rozmieszczenie naczyń, akcesoriów czy produktów spożywczych. Regały dostępne w naszej ofercie są wyjątkowo pojemne – cała konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, by zachować maksymalną funkcjonalność przy stosunkowo niewielkich wymiarach. Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich klientów, którzy poszukują rozwiązań do mniej lub bardziej ustawnych pomieszczeń. Nasze regały magazynowe dostępne są w wielu rozmiarach, z półkami pełnymi lub gretingowymi. Posiadamy także specjalne regały przeznaczone do przechowywania wina. Regały wysyłane są w formie rozłożonej, co znacząco ułatwia transport.

Wysokiej jakości regały kuchenne dla gastronomii

Przywiązujemy dużą wagę do budowy oraz wykończenia naszych regałów, dzięki czemu są one niezawodną propozycją do każdej kuchni. Grubość półek w regałach zapewnia bezpieczne i jednocześnie wygodne przechowywania. Zastosowanie stali nierdzewnej pozwala na wykorzystywanie regałów także do przechowywania produktów mokrych oraz żywności. Jeśli szukasz wyposażenia kuchni, które z łatwością będzie można utrzymać w czystości, wysokiej jakości regały kuchenne dla gastronomii znajdujące się w naszej ofercie to najlepszy wybór. Dzięki wprowadzeniu przez nas do oferty regałów o różnych wymiarach możesz umeblować także nietypową kuchnię. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odnośnie regałów dla gastronomii.