Części zamienne

Zdajemy sobie sprawę, że w dziedzinie wyposażania lokalu gastronomicznego, bardzo ważnym aspektem dla firmy zajmującej się sprzedażą i serwisowaniem profesjonalnych urządzeń gastronomicznych jest łatwy dostęp do części zamiennych. W kuchniach, restauracjach, stołówkach, barach, kawiarniach, cukierniach, sklepach mięsnych i zakładach przetwórstwa spożywczego czesto używa się urządzeń, które nie są od dawna produkowane, których dystrybutor nie ma oficjanego przedstawicielstwa na terytorium Polski lub urządzeń, których marka i typ są trudne do zidentyfikowania, np.: z powodu uszkodzenia lub zerwania tabliczki znamionowej. Dla sklepu Gastromania.pl to żaden problem – zapewniamy wsparcie i doradztwo techniczne dla lokali gastronomicznych, serwisantów i monterów w poszukiwaniu trudno dostępnych lub nietypowych części zamiennych. Oferujemy najpopularniejsze części zamienne do urządzeń gastronomicznych produkowane przez większość światowych i europejskich producentów.

Części zamienne do urządzeń grzewczych, kuchni z piekarnikiem, pieców konwekcyjno-parowych: termostaty, zapalniki, uszczelki, wyłączniki, przełączniki, regulatory, palniki, czujniki, i wiele innych produkowane przez producentów, takich jak: ZANUSSIRATIONAFAGORKROMETPOTISTECHNOINOXMODULARBERTOSMBMSILANOSASCOBLOCROLLER-GRILLLAINOXSTALGASTHENDIBARTSCHERDORA METALANGELOPO i wielu innych.
Części zamienne do urządzeń myjących, profesjonalnych zmywarek: filtry, pompy odpływu, pompy myjące, elektrozawory, elementy grzewcze, układy scalone, ramiona myjące, węże łączące produkowane przez producentów, takich jak:OMNIWASH, MEIKOHOONVEDDIHRCOMENDAWINTERHALTERCOLGED, RM GASTROFAGORSILANOSLOZAMETSTALGASTHENDI
Części zamienne do urządzeń chłodniczych: szaf, stołów chłodniczych i mroźniczych, kostkarek: czujniki parowników, zawory elektromagnetyczne, pompy wodne, wentylatory, agregaty sprężarki produkowane przez producentów, takich jak: ICEMATICSIMAGKASTELHENDISCOTSMANBREMANTFDEXIONCABIMEITVJUKAEDESAEDENOXRAPASTALGASTNORDLINE i wielu innych.
Części zamienne do urządzeń barowych, ekspresów do kawy, młynków do kawy, kruszarek do lodu: grzałki, uszczelki, manometry, pompy, zawory elektromagnetyczne, kolby produkowane przez producentów, takich jak: MAZZERGAGGIACEADOMACAPSANTOSBRAVILOR BONAMATSAN REMOSEACOBEZZERAELEKTRARANCILIOELEKTRAFAEMA i wielu innych.

Części zamienne do obieraczek do ziemniaków, szatkownic do warzyw, mikserów, kutrów, pakowarek próżniowych marek: LOZAMETSPOMASZHENKELMANSPAROEM i wielu innych.
Części zamienne do przemysłu spożywczego i rzeźniczego
Jeśli masz trudności ze znalezieniem części zamiennych do urządzeń gastronomicznych, trafiłeś pod właściwy adres. Zrób zdjęcie tabliczki znamionowej i samego urządzenia i – o ile to możliwe – także części, której potrzebujesz. Jeśli masz wszystkie niezbędne informacje o poszukiwanej części, w tym numer katalogowy, to nie powinno być problemu z jej zdobyciem. W każdym razie pomożemy Ci znaleźć właściwą część. Jeśli masz jakieś pytania – zadzwoń!