Wszystkie kategorie w dziale Półki wiszące ze stali nierdzewnej

Półki wiszące ze stali nierdzewnej – bezpiecznie, poręcznie, higienicznie

Kupując wyposażenie profesjonalnej kuchni, warto poświęcić odpowiednio dużo uwagi na dobór wysokiej klasy półek wiszących ze stali nierdzewnej. Pozwalają one na higieniczne i bezpieczne przechowywanie rozmaitych niewielkich przedmiotów, jakich w każdym pomieszczeniu kuchennym z pewnością nie brakuje. Dzięki temu będą one zawsze pod ręką, ale też na oku – łatwo będzie można odnaleźć poszczególne pojemniki, które na naszych półkach ze stali nierdzewnej postawimy. Równocześnie rozmaite pudełka i opakowania nie będą robić bałaganu na stołach ani w innych miejscach, w których znaleźć się nie powinny. Stabilne, wytrzymałe, odporne i łatwo zmywalne półki wiszące ze stali nierdzewnej bez wątpienia stanowią więc jeden z tych elementów wyposażenia profesjonalnej kuchni, których przydatności nie sposób przecenić.

Czytaj więcej >

Uniwersalne wiszące półki ze stali nierdzewnej

W e-sklepie Gastromania dostępne są rozmaite konfiguracje, wymiary i wielkości, dzięki czemu wiszące półki ze stali nierdzewnej można idealnie dopasować do powierzchni wyposażanej kuchni. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie półki ze stali nierdzewnej renomowanych producentów, jak STALGAST czy HENDI. Sprawdzają się w profesjonalnych pomieszczeniach kuchennych setek lokali gastronomicznych i punktów żywienia zbiorowego w całej Polsce, w tym rozmaitych restauracjach, lodziarniach, stołówkach szkolnych i przedszkolnych czy też punktach z jedzeniem z dostawą do domu, a ponadto – w zakładach przetwórstwa żywności, mleczarniach oraz masarniach. Półki wiszące ze stali nierdzewnej pozwalają do maksimum wykorzystać przestrzeń w każdej kuchni, szczególnie że w naszym sklepie można je kupić w wielu konfiguracjach, ustawieniach i wielkościach.

Półki ze stali nierdzewnej – dostępne rodzaje

W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno wysokiej klasy półki wiszące przestawne z regulacją wysokości, jak i spawane, czyli takie, których elementy połączone są ze sobą za pomocą spawów – o różnych sposobach mocowania do ścian czy też półki wiszące na dwóch albo trzech konsolach. Są to zarówno rozwiązania z półkami pojedynczymi, jak i dwiema lub trzema, o różnych gatunkach stali szlachetnej (jak 1.4509, AISI 445 o właściwościach ferrytycznych czy AISI 304). Wiszące półki ze stali nierdzewnej mogą być długie zaledwie na 50 cm i wysokie na mniej niż 20 cm, jak i mieć aż 1,6 metra długości i niemal metr wysokości, co pozwala świetnie dostosować je do wielkości powierzchni, jaką dysponujemy. Uważnie wybrać warto też szerokość samej półki – w zależności od potrzeb może to być zaledwie 20 cm, ale i 40 cm. Dobrać możemy również maksymalne obciążenie półek wiszących ze stali nierdzewnej. Ergonomię w miejscu pracy zwiększymy także, wykorzystując przestrzeń nad zlewozmywakiem na wysokiej klasy ociekacz naścienny na naczynia.