Porcjonery i gałkownice dla profesjonalnej gastronomii

Sztuka gotowania nie jest łatwa, wymaga wielu lat pracy i poświęcenia, a także zdobycia odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Na szczęście na rynku dostępne są produkty, które nieco ją ułatwiają i sprawiają, że każdy talerz, który serwujemy, będzie prezentował się nienagannie. Jednym z takich gadżetów są porcjonery i gałkownice gastronomiczne, które mogą być stosowane zarówno w profesjonalnych lokalach, jak i również w gospodarstwach domowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór tego typu produktów, jak m.in.: łyżki do nakładania lodów, porcjonery do lodów, krajacze do jajek, szpatuły do lodów, krajalnice do owoców, krajacze do pieczarek czy krajalnice do masła. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czytaj więcej >

Gałkownice do lodów i puree

Czym byłaby lodziarnia i cukiernia bez profesjonalnej łyżki do nakładania lodów? Na to pytanie nawet nie trzeba odpowiadać! W naszym asortymencie znajdują się profesjonalne gałkownice do lodów najwyższej jakości. Są to gadżety, który umożliwiają przygotowanie idealnych deserów, które nie będą tylko ucztą smaku, ale również przyjemnością dla oczu naszych gości. W ofercie Gastromania.pl dostępne są gałkownice do lodów o różnej wielkości i średnicy, aby każdy z Państwa mógł znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje. Każdy produkt został wyposażony w ergonomiczną rączkę, która idealnie leży w dłoni. W naszym sklepie dostępne są także gałkownice do puree, które ułatwiają serwowanie tej potrawy.

Krajalnice do masła i jajek

W naszym asortymencie znajdą Państwo profesjonalne krajalnice do masła, które znajdą zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym. Te niewielkie gadżety są niezastąpione podczas codziennej pracy w kuchni. Ułatwiają krojenie masła, a także porcjowanie go na mniejsze części. Świetnie sprawdzą się nie tylko w bufetach, ale także w restauracjach, stołówkach, hotelach oraz w firmach cateringowych. Wszystkie akcesoria, które znajdują się w naszej ofercie, zostały wykonane z materiałów najlepszej jakości, jak stal nierdzewna i aluminium, dzięki czemu są inwestycja na lata. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający klienci będą usatysfakcjonowani z jakości produktów oraz z zakupów w naszym sklepie internetowym Gastromania.pl!

Krajalnice do jabłek

Krajalnice do jabłek to również gadżety warte zainteresowania, które znacząco ułatwiają codzienne gotowanie oraz pieczenie. Ich głównym zadaniem jest krojenie owoców na mniejsze kawałki – bez konieczności używania noża. Dużą zaletą tych urządzeń jest ich prosta budowa, dzięki której łatwo je czyścić. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości krajalnice do jabłek, które zostały wykonane z najlepszych materiałów i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu charakteryzują się niezwykłą trwałością. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszym asortymentem, w którym znajdują się nie tylko porcjonery i gałkownice dla profesjonalnej gastronomii, ale również inne innowacyjne urządzenia, gadżety i akcesoria kuchenne, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z naszym zespołem.