Wszystkie kategorie w dziale Zamrażarki dla gastronomii

Profesjonalne zamrażarki gastronomiczne

Zamrażarki gastronomiczne to innowacyjne urządzenia, które znajdą zastosowanie w każdej profesjonalnej kuchni. Zamrażarki dla gastronomii świetnie sprawdzą się w restauracjach, barach, klubach, firmach cateringowych, kuchniach hotelowych, piekarniach czy cukierniach oraz w innych lokalach gastronomicznych. Zamrażarki gastronomiczne umożliwiają bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych, które po rozmrożeniu zachowują swoje walory smakowe oraz wartości odżywcze. Jest to świetne rozwiązanie w miejscach, gdzie przygotowywane są duże ilości jedzenia. Urządzenia sprawdzą się zarówno w przypadku produktów zakupionych „na zapas” i półproduktów (zup czy ciasta na pierogi i pizzę), jak i dań jednogarnkowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czytaj więcej >

Zamrażarki dla gastronomii

Zamrażarki dla gastronomii, które znajdują się w asortymencie sklepu internetowego gastromania.pl, są dostępne w wielu wariantach, aby każdy z Państwa znalazł dla siebie produkt idealny, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Oferujemy między innymi: zamrażarki skrzyniowe, zamrażarki barowe, mini lodówki na napoje, mini zamrażarki, zamrażarki szufladowe, witryny chłodnicze, ruszty do szafy chłodniczej oraz inne urządzenia i akcesoria. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, które charakteryzują się najwyższą trwałością i odpornością. Jest to między innymi: stal nierdzewna, aluminium, stal malowana, tworzywo sztuczne, szkło, ABS czy stal.

Zamrażarki gastronomiczne w gastromania.pl!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z asortymentem gastromania.pl, w którym znajdują się nie tylko profesjonalne zamrażarki gastronomiczne, lecz także inne urządzenia, akcesoria i gadżety kuchenne. Nasi specjaliści pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 i w tym czasie czekają na Państwa telefony i maile! Odpowiedzą na nurtujące pytania, rozwieją wszelkie wątpliwości oraz podpowiedzą najlepsze rozwiązania! Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem gastromania.pl!