Maszyny do polerowania sztućców – obowiązkowy element wyposażenia każdej restauracji

W tej kategorii produktowej przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalne maszyny do polerowania sztućców. Są to urządzenia gastronomiczne, które znajdą zastosowanie w każdym lokalu – niezależnie od jego metrażu i liczby obsługiwanych klientów. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są tzw. suszarko-polerki, które nie tylko dokładnie osuszą sztućce, lecz także nadadzą im blask – bez zacieków i osadu, który pozostawia woda. Sterylizacja sztućców odbywa się najczęściej przy wykorzystaniu bakteriobójczej lampy UVC, co jest gwarancją maksymalnego bezpieczeństwa.

Czytaj więcej >

Co oferują maszyny do polerowania sztućców, które znajdują się w naszym asortymencie?

Maszyny do polerowania sztućców, które oferujemy, zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu charakteryzują się najwyższą jakością. W przypadku większości modeli zastosowano stal nierdzewną, która ma właściwości antykorozyjne, a to oznacza, że jest odporna na działanie wody, wysokich i niskich temperatur, środki chemiczne, a także wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, stłuczenia i inne uszkodzenia. Urządzenia bardzo łatwo utrzymać w idealnej czystości, co przekłada się na wzrost efektywności pracy kucharzy oraz personelu pomocniczego.

Nasze maszyny do polerowania sztućców zostały wyposażone w bęben o okrągłym kształcie, który uniemożliwia blokowanie się sztućców w trakcie pracy urządzenia. Proces suszenia i polerowania jest w pełni zautomatyzowany, dlatego nie ma potrzeby dodatkowej obsługi przez pracowników.

Maszyny do polerowania sztućców w ofercie Gastromania.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym asortymentem, który znajduje się w naszym sklepie internetowym Gastromania.pl. Oferujemy nie tylko maszyny do polerowania sztućców, lecz także inne innowacyjne urządzenia, akcesoria i gadżety dla profesjonalnej gastronomii. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem i życzmy udanych zakupów!