Urządzenie do robienia kostek lodu w asortymencie Gastromania.pl

Produkcja lodu w każdym barze, pubie, klubie czy innym lokalu gastronomicznym, który sprzedaje alkohol na skalę komercyjną, jest bardzo istotnym elementem. Klienci lubują się w schłodzonych napojach, dlatego dobrze prosperujący lokal powinien zostać wyposażony w profesjonalną kostkarkę do lodu. Na rynku dostępne są zarówno modele w wersji przenośnej, które są stosunkowo lekkie, jak i w formie stacjonarnej – o wydajności nawet kilkudziesięciu kostek lodu na dobę. Inwestycja w tego typu urządzenie szybko się zwraca, gdyż nie ma dalszej konieczności, aby kupować paczki z kostkami lodów w ilościach hurtowych. Ciekawym gadżetem są również kruszarki do lodu, które rozdrabniają go na mniejsze kawałki. Kruszony lód stosuje się podczas przygotowywania wielu drinków jak na przykład bardzo popularnego i lubianego mojito.

o jakiekolwiek pytania. Z przyjemnością rozwiejemy wątpliwości i podpowiemy jak najlepsze rozwiązania. Życzymy udanych zakupów!

Czytaj więcej >

Maszyna do robienia lodu – jakie modele są dostępne w naszej ofercie?

W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl dostępne są maszyny do robienia lodu w wielu różnych wersjach. Nasza oferta obejmuje duże maszyny, które pomieszczą jednorazowo ponad 50 kg lodu, jak również małe, przenośne urządzenia. W Gastromania.pl oferujemy produkty, które zostały wykonane przez najlepszych producentów – z dbałością o wszystkie detale. Każda maszyna do robienia lodu, którą znajdą Państwo w naszym sklepie, jest wykonana z doskonałych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu posłuży przez wiele lat. Oferujemy również innowacyjne łuskarki chłodzone powietrzem lub wodą. Warto zaopatrzyć się w specjalistyczne pojemniki termoizolacyjne do kostek lodu, w których można go przechowywać.

Urządzenia i akcesoria do produkcji lodu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych produktów będzie satysfakcjonująca nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania. Z przyjemnością rozwiejemy wątpliwości i podpowiemy jak najlepsze rozwiązania. Życzymy udanych zakupów!