Nadstawki chłodnicze z pokrywą w asortymencie Gastromania.pl

Nadstawki chłodnicze z pokrywą to wysokiej klasy urządzenia chłodnicze, które spotkać można najczęściej w pizzeriach, barach kanapkowych, stołówkach, restauracjach typu fast food i w innych profesjonalnych lokalach gastronomicznych. Urządzenia, które oferujemy, zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, dlatego ich zakup jest inwestycją na wiele lat. Wygodna w użyciu pokrywa stwarza możliwość szybkiego zabezpieczenia produktów spożywczych znajdujących się w pojemnikach GN przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Dzięki temu jedzenie dłużej pozostaje świeże, chrupiące i pełne smaku.

Postaw na sprawdzone nadstawki chłodnicze z pokrywą!

Inwestycja w nadstawki chłodnicze z pokrywą jest świetnym pomysłem. Większość z dostępnych modeli została wyprodukowana ze stali nierdzewnej, która ma właściwości antykorozyjne, co sprawia, że jest odporna na działanie wody, wysokich i niskich temperatur, a także na urazy mechaniczne, wstrząsy i inne uszkodzenia. Materiał bardzo łatwo się czyści, co znacząco usprawnia codzienną pracę kucharzy i personelu pomocniczego. W zależności od wybranego modelu można zdecydować się na nadstawkę z 4, a nawet 12 pojemnikami GN! Produkty są przystosowane do pojemników w rozmiarach GN 1/3 (325 × 175 mm) oraz GN 1/4 (265 × 162 mm). Dodatkowo większość modeli została wyposażona w jednostkę chłodniczą, która sprawia, że artykuły spożywcze zachowują swoje walory smakowe i wartości odżywcze.

Dlaczego warto kupić nadstawki chłodnicze z pokrywą w naszym sklepie internetowym?

Przede wszystkim ze względu na fakt, że w branży gastronomicznej działamy od wielu lat i doskonale ją znamy. Z przyjemnością doradzimy najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się w Państwa lokalu gastronomicznym. Oferujemy konkurencyjne ceny, profesjonalną, miłą obsługę oraz ekspresowy transport. W naszym sklepie dostępne są nie tylko nadstawki chłodnicze z pokrywą, lecz także inne urządzenia, akcesoria i gadżety dla gastronomii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem i życzymy udanych zakupów!