Stoły chłodnicze dla profesjonalnej gastronomii – jakie produkty oferujemy?

W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl znajdują się profesjonalne, trwałe i wytrzymałe stoły chłodnicze, które są dedykowane profesjonalnej gastronomii. Oferujemy te wielofunkcyjne meble w wielu różnych wariantach, aby każdy nasz klient mógł znaleźć dla siebie model idealny, który spełni wszystkie jego oczekiwania. W asortymencie są dostępne stoły chłodnicze jednodrzwiowe, dwudrzwiowe, trzydrzwiowe i czterodrzwiowe – wyposażone w różną ilość szuflad, co ułatwia personalizację mebla. Niektóre modele mają dodatkowe wyposażenie – zlewozmywak, szklane drzwi, gabloty czy szafki boczne.

Czytaj więcej >

Stoły chłodnicze do sklepów – profesjonalne wyposażenie placówek gastronomicznych

Stoły chłodnicze pełnią niezwykle ważną funkcję w każdej profesjonalnej kuchni, dlatego powinny być nie tylko funkcjonalne, lecz także wytrzymałe. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stali nierdzewnej produkty są niezawodne i naprawdę trwałe! Ze względu na swoje właściwości stal nierdzewna jest bardzo często wykorzystywanym materiałem w branży gastronomicznej. Stół jest odporny na korozję (niszczące działanie wody, chemikaliów oraz niskich lub wysokich temperatur) oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Stół chłodniczy dla gastronomii dostępny jest w naszym sklepie w wielu różnych wariantach. Poszczególne modele różnią się pojemnością (największa dostępna pojemność to 580 l), mocą całkowitą (maksymalnie 2 kW), ilością półek, szuflad i drzwi oraz zakresem temperatur (od 7°C do 12°C). Oferujemy wersję klasyczną z szufladami i drzwiczkami oraz wersję premium z dodatkowym wyposażeniem – szafką boczną, witryną, zlewem czy szklanymi drzwiami.

Dlaczego warto kupić stoły chłodnicze w sklepie Gastromania.pl?

Nasz sklep internetowy od wielu lat oferuje urządzenia, akcesoria i inne gadżety gastronomiczne, które zostały wyprodukowane przez znanych i cenionych producentów. Zakupy w Gastromania.pl są dla Państwa gwarancją najwyższej jakości, a nasze stoły chłodnicze z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem!