Wszystkie kategorie w dziale Piece czterokomorowe

Piece czterokomorowe do pizzerii i innych lokali gastronomicznych

Piece czterokomorowe do pizzerii to urządzenia, które zastosowanie znajdą nie tylko w lokalach specjalizujących się w pizzy, lecz także w innych restauracjach, barach, kawiarniach czy hotelach, a nawet na stacjach benzynowych. Nadają się nie tylko do wypiekania pizzy, w czym są niezastąpione, ale również innych potraw. W zależności od indywidualnych oczekiwań i preferencji każdy nasz klient ma możliwość zakupu elektrycznych lub gazowych pieców czterokomorowych.

Czytaj więcej >

Jakie piece do pizzy czterokomorowe oferujemy?

Oferujemy piece czterokomorowe do pizzerii, które zostały wyprodukowane przez najlepszych producentów, znanych i cenionych na całym świecie. Współpracujemy m.in. z firmą PIZZA MASTER, która produkuje wysokiej klasy urządzenia o różnej pojemności i parametrach. Piece do pizzy czterokomorowe tej marki znajdą zastosowanie zarówno w lokalach o bardzo małym, jak i dużym zapotrzebowaniu.

Piece czterokomorowe do pizzerii w asortymencie Gastromania.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów. W asortymencie dostępne są piece czterokomorowe, które umożliwiają przygotowanie aż 32 pizz jednocześnie, jak i mniejsze modele. Do ich produkcji wykorzystano m.in. stal nierdzewną, która ma właściwości antykorozyjne, a także inne trwałe i wytrzymałe materiały. W razie wątpliwości lub pytań związanych z naszą ofertą zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Życzmy udanych zakupów!