Zamrażarki barowe w bogatym asortymencie Gastromania.pl

Dlaczego warto zainwestować w zamrażarki barowe? Te niewielkie urządzenia znajdą zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym: w restauracjach, barach, kawiarniach, bufetach, jadłodajniach i stołówkach, hotelach oraz w firmach cateringowych. Są bardzo uniwersalne i wielofunkcyjne, a w asortymencie naszego sklepu Gastromania.pl znajdą je Państwo w wielu ciekawych wariantach. Najczęściej tego typu urządzenia są wykorzystywane do przechowywania napojów (np. świeżo wyciskanych soków, które muszą być trzymane w odpowiedniej temperaturze), a także kanapek, sałatek, owoców, deserów na bazie jogurtu oraz innych słonych i słodkich przekąsek.

Czytaj więcej >

Na co zwrócić uwagę przed zakupem zamrażarek barowych?

Przede wszystkim na rozmiar urządzenia. Warto dokładnie zapoznać się z jego długością, wysokością, szerokością i pojemnością, aby mieć pewność, że przeznaczone dla niego miejsce będzie wystarczające. Kluczowa jest również moc całkowita zamrażarki barowej, a także rodzaj materiału, który został wykorzystany do jej produkcji. Kolejnym ważnym parametrem jest temperatura minimalna oraz temperatura maksymalna, jaką oferuje dany model. Ciekawym rozmiarem są również zamrażarki barowe podblatowe, które nie tylko nie zajmują dużo miejsca, lecz także dają nam dodatkowe miejsce robocze np. do przygotowywania posiłków. W naszym sklepie dostępne są zarówno zamrażarki ze szklanymi drzwiami, dzięki którym dokładnie widzimy zawartość urządzenia, jak i modele wyposażone w drzwi zabudowane. Każde urządzenie ma również ergonomiczną rączkę, która ułatwia zamykanie i otwieranie zamrażarki.

Zamrażarki barowe dostępne w atrakcyjnej ofercie cenowej!

Jesteśmy przekonani, że nasze zamrażarki barowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Życzmy udanych zakupów!