Wyposażając pizzerię, nie można nie wspomnieć o kilku podstawowych elementach. Porządny piec do pizzy, narzędzia do wyrabiania ciasta i krojenia gotowego placka, łopaty do wyjmowania gorącego wypieku – bez tego nie ma mowy o prowadzeniu pizzerii. Kolejnym niezbędnikiem są blachy do pizzy. Zależnie od tego, czy bardziej skłaniamy się ku klasycznej, włoskiej, czy też stawiamy za wzór amerykański fast food, możemy wybrać blachy kwadratowe lub okrągłe. Większe znaczenie ma jednak to, czy konkretna wielkość blachy zmieści się do użytkowanego przez nas pieca.

Czytaj więcej >

Blachy do pizzy – podstawowe wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego

W naszym sklepie internetowym znajduje się ogromny wybór blach do pizzy w klasycznych kształtach – okrągłym i kwadratowym. Wyboru można dokonać również spośród wielu rozmiarów (od 18 do nawet 60 centymetrów średnicy w przypadku blach okrągłych), które bez problemu dopasujemy do naszych potrzeb i możliwości. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej (w niektórych modelach również powlekane stopami aluminium) przez cenionych producentów charakteryzują się nie tylko trwałością, ale także estetycznym wyglądem. Ich odpowiednia konserwacja pozwoli na użytkowanie przez długi czas. Oczywiście, prezentowane blachy nadają się również do innych wypieków, takich jak placki, ciasta czy też tarty.

Sklep Gastromania jest oficjalnym partnerem dystrybutorów oferowanych produktów. Znajdujący się tu bogaty i aktualny wybór sprzętu można zakupić w atrakcyjnych cenach.