Profesjonalne środki czystości do lokali gastronomicznych – olśniewaj na całej linii

Żeby lokal gastronomiczny mógł odnieść sukces, musi spełnić trzy wymogi. Pierwszy to posiadanie atrakcyjnego menu, które zachęci gości do (najlepiej wielokrotnego) skorzystania z Twojej oferty gastronomicznej. Drugi to walory estetyczne lokalu, na które składa się również czystość. I w ten sposób przechodzimy do trzeciego wymogu: przechowywanie żywności oraz przygotowanie potraw w Twoim lokalu musi przebiegać w schludnych warunkach, aby nie narazić gości na niebezpieczeństwo zatrucia lub infekcji bakteryjnej.

Czytaj więcej >

Środki czyszczące do gastronomii? Tylko profesjonalne!

Produkty spożywcze i ich resztki to idealne środowisko dla rozwoju niepożądanych mikroorganizmów, dlatego też branża gastronomiczna obłożona jest rygorystycznymi wymaganiami higienicznymi. Profesjonalne środki czystości dla gastronomii gwarantują, że wszelkie sprzęty kuchenne mające styczność z żywnością będą nieskazitelnie czyste, co pomoże Ci zdobyć przychylność i zaufanie klienteli, oraz uniknąć nieprzyjemności podczas kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Gastronomiczne środki czystości – kompleksowa oferta

Nasz asortyment tworzyliśmy w oparciu o kompleksowe potrzeby sprawnie działającego lokalu gastronomicznego. Oferowane przez nas środki czystości dla gastronomii występują w przejrzyście oznakowanych opakowaniach, a także w różnych pojemnościach – w zależności od wielkości i wymagań Twojego lokalu. Przedstawiamy produkty najwyższej klasy, stworzone przez marki specjalizujące się w wytwarzaniu środków czystości dla lokali gastronomicznych.

Środki nabłyszczające

Znajdziesz tu uniwersalne płyny do czyszczenia blatów oraz innych powierzchni użytkowych. W ofercie znajdują sie odkamieniacze, preparaty do mycia elementów stalowych czy ekspresów do kawy, płyny do ręcznego i maszynowego mycia naczyń, tabletki do zmywarek, środki nabłyszczające. Posiadamy preparaty rozpuszczające tłuszcz,ułatwiające mycie pieców, grillów, a nawet pasty do czyszczenia miedzi czy kulki do czyszczenia dekanterów oraz wiele innych. Jeśli szukasz sprawdzonych, profesjonalnych środków czystości dla gastronomii, znajdziesz je właśnie u nas.