Cena netto: 226,00 zł
Cena brutto: 277,98 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
waga: 12 kg

Płyn myjący do zmywarek 12 kg | LOZAMET, LOZAMET-1 - Opis:

Płynny, wyjątkowo skuteczny środek do maszynowego mycia naczyń, przeznaczonych do wszystkich typów zmywarek.

Zatosowanie:

Środek można stosować do mycia odpornych na działanie alkaliów i to zarówno w przypadku miekkiej, jak i twardej wody. Przed zmywaniem srebrnej zastawy lub srebrnych sztućców zalecane jest przeprowadzenie testu trwałości materiału, polegającego na zanurzeniu srebra w roztworze. Ta sama procedura dotyczy szczególnie delikatnych ornamentów na porcelanie.

Sposób użycia:

Środek dozowany jest bezpośrednio do zbiornika roztworu myjącego zmywarki lub za pomocą odpowiedniego dozownika.

Dozowanie:

Skala twardości Twardość wody ml / 1 l wody

I <7°d (miękka) 1 - 3 ml

II 7-14°d (średnia) 3 - 3,5 ml

III 14-21°d (twarda) 3,5 - 5,5 ml

IV >21°d (b. twarda) 5,5 - 6,5 ml

Właściwości:

Produkt zawiera fosforany, krzeminy, alkalia oraz wybielacze. Wyważona kompozycja poszczególnych składników stanowi o wysokiej skuteczności produktu. Zawarte w produkcie fosforany mają za zadanie obniżyć twardość wody i wspomagać czyszczenie. Środki wybielające pomagaja usunąć osad z kawy i herbaty. Odpowiedni poziom alkaliów powoduje szybkie pęcznienie i usuwanie nawet uporczywych zabrudzeń i tym samym przyspiesza proces mycia. Bardzo istotne, oprócz grutownego czyszczenia jest także zabezpieczenie antykorozyjne naczyń i zmywarki. Służą temu zawarte w produkcie krzemiany.
Płyn myjący do zmywarek 12 kg | LOZAMET, LOZAMET-1 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Płyn myjący do zmywarek 12 kg | LOZAMET, LOZAMET-1 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny