Kosze i nadstawy do zmywarek – ważne elementy w każdej profesjonalnej kuchni!

Kosze i nadstawy do zmywarek są ważnym elementem wyposażenia każdej profesjonalnej zmywalni. W sklepie Gastromania.pl znajdą Państwo wiele modeli o różnym przeznaczeniu i wymiarach. Kosze i nadstawy do zmywarek można podzielić na produkty dedykowane do talerzy oraz akcesoria do szklanek. Wybór tego odpowiedniego zależy od urządzenia, jakie Państwo posiadają w swoim lokalu gastronomicznym. W naszej ofercie dostępne są stojaki na spodki do kosza w zmywarce, pokrywy do koszy, wkłady na sztućce z tworzywa oraz pojemniki na sztućce do zmywarki w małych i dużych rozmiarach. Sklep Gastromania.pl gwarantuje wyłącznie wysoką jakość i precyzję wykonania każdego artykułu.

Czytaj więcej >

Kosze i nadstawy do zmywarek w pubach, barach i większych restauracjach

Restauracje, bary i puby w ciągu dnia zużywają naprawdę duże ilości wszelkiego rodzaju szkła, a mycie tych naczyń może być bardzo uciążliwe. Kosze i nadstawy do zmywarek do szkła mogą stać się niezastąpioną opcją, która przyspieszy cały proces. System koszy od firmy AMERBOX pozwoli Państwu w bezpieczny sposób umyć wszystkie szklanki, goblety czy kieliszki – bez ryzyka ich stłuczenia. Takie rozwiązanie może okazać się pomocne również w trakcie ich przechowywania i transportu na duże odległości. Dzięki zastosowaniu koszy do szkła będą mieć Państwo pewność, że zostanie ono umyte w sposób efektywny i przede wszystkim wydajny.

Kosze i nadstawy do zmywarek – idealne rozwiązanie w restauracji, stołówce czy jadłodajni!

Kosze i nadstawy do zmywarek powinny być obowiązkowym elementem wyposażenia każdego lokalu gastronomicznym, ponieważ są bardzo przydatne i pozwalają zaoszczędzić dużo czasu. Kosz do talerzy od firmy Stalgast, który został wykonany z tworzywa sztucznego, a dokładniej z polipropylenu, usprawni pracę wszystkim osobom pracującym w kuchni. Jego przenoszenie jest bardzo proste za sprawą sprytnych uchwytów na każdej ze ścian. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym asortymentem Gastromania.pl!