Wszystkie kategorie w dziale Stoły chłodnicze do pizzerii

Stoły chłodnicze do pizzerii dla profesjonalnej gastronomii

Stoły chłodnicze do pizzerii to innowacyjne meble gastronomiczne, które w całości zostały wykonane ze stali nierdzewnej o właściwościach antykorozyjnych. Są niezastąpionym elementem wyposażenia każdej pizzerii, gdyż znacząco usprawniają codzienną pracę kucharzy i personelu pomocniczego, sprawiając, że staje się ona dużo bardziej efektywna. W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl znajdą Państwo stoły chłodnicze do pizzerii w wielu różnych wariantach, co znacząco ułatwia wybór mebla idealnego, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej >

Jakie parametry warto wziąć pod uwagę, kupując stoły chłodnicze do pizzerii?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na rozmiar mebla, gdyż jest to gwarancją, że będzie idealnie pasował do pozostałych elementów wyposażenia kuchni. Jeżeli w naszej ofercie nie ma modelu, który sprostałby Państwa oczekiwaniom, prosimy o bezpośredni kontakt z zespołem Gastromania.pl. Zajmujemy się produkcją mebli „na wymiar” – pod indywidualne zamówienie, dlatego z przyjemnością przygotujemy dla Państwa projekt i podpowiemy najlepsze rozwiązania. Innymi ważnymi parametrami są oczywiście moc całkowita urządzenia (do 1 kW), temperatura maksymalna (od 8 do 12°C), liczba półek (od 1 do 4 szt.), liczba szuflad (od 0 do 7 szt.), liczba drzwi (od 0 do 4 szt.) oraz liczba pojemników GN (od 5 do 10 szt.), w których można przechowywać produkty spożywcze.

Stoły chłodnicze do pizzerii – zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą!

W naszym asortymencie są dostępne stoły chłodnicze do pizzerii w wersji z nadstawką oraz bez niej. Poszczególne modele różnią się pod kątem rozmiaru: wysokości, szerokości, długości oraz oczywiście pojemności. Wybór jest uzależniony od indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania, to również do kontaktu – rozwiejemy wszystkie Państwa wątpliwości. Życzymy udanych zakupów!