Wszystkie kategorie w dziale Baterie, napełniacze i spryskiwacze

Profesjonalne baterie gastronomiczne ze spryskiwaczem. Sprawdź ofertę sklepu Gastromania.pl

Baterie gastronomiczne ze spryskiwaczem powinny być wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Świetnym przykładem jest stal nierdzewna, która ma właściwości antykorozyjne. Spryskiwacze wykonane z tego tworzywa są odporne na niskie i wysokie temperatury, różne środki chemiczne oraz wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Dzięki temu baterie gastronomiczne można łatwo utrzymać w czystości, co zdecydowanie usprawnia pracę w kuchni. Na stronie internetowej Gastromania.pl znajdą Państwo wyłącznie produkty wykonane z wysokiej klasy materiałów, a także wyprodukowane z dbałością o każdy szczegół.

Napełniacze z wylewką – czym są i jak się ich używa?

Napełniacze z wylewką stosowane są w zmywalniach oraz na stanowiskach roboczych na zapleczu profesjonalnej kuchni. Bateria gastronomiczna od firmy Monolith stworzona została ze stali nierdzewnej, która jest odporna na środki chemiczne oraz urazy mechaniczne. Dzięki ramieniu, które jest niesamowicie giętkie, umycie naczyń stołowych i kuchennych będzie wyjątkowo proste. Warto wspomnieć, że producent Monolith gwarantuje zgodność produktu z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego o numerze 1935/2004, który dotyczy kontaktu materiałów i wyrobów z żywnością.

Baterie umywalkowe łokciowe od cenionej i renomowanej marki Hendi

Firma Hendi charakteryzuje się wysoką jakością swoich produktów. Oferują kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni na całym świecie. Baterie umywalkowe łokciowe jednootworowe wykonane są ze stali nierdzewnej, która ma właściwości antykorozyjne. Tego typu baterie są niesamowicie proste w obsłudze i sprawdzą się niemal w każdej kuchni restauracyjnej, hotelowej czy tej domowej. Obrotowy zawór pozwala na sprawną regulację temperatury oraz na zmianę natężenia strumienia wody. Wężyki, w które została wyposażona, mają końcówki ½ cala, a ich zasięg wynosi 21,5 centymetra.