Akcesoria do dozowania alkoholu w asortymencie Gastromania.pl

W każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym, gdzie serwuje się napoje alkoholowe na skalę komercyjną, powinny znajdować się akcesoria do dozowania alkoholu. Dozowniki barmańskie to innowacyjne gadżety umożliwiające precyzyjne odmierzanie wszystkich napojów, mających znaleźć się w konkretnym drinku. Tego typu dozowniki mają szereg różnych zastosowań: świetnie sprawdzą się podczas przygotowywania koktajli w shakerze oraz wielosmakowych, kolorowych shotów. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Czytaj więcej >

Jakie dozowniki do alkoholu są dostępne w naszej ofercie?

W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl są dostępne m.in. porcjomierze do alkoholu, dyspensery barmańskie, miarki barowe oraz nalewki do butelek. Gwarantujemy, że wyposażenie baru w te specjalistyczne gadżety znacząco usprawni codzienną pracę barmanów i personelu pomocniczego.

Oprócz klasycznych dozowników na szczególną uwagę zasługują dyspensery barmańskie, które świetnie sprawdzą się podczas dozowania słodkich i wytrawnych sosów, soków owocowych oraz syropów. Ciekawym gadżetem są również specjalistyczne miarki barowe, które umożliwiają precyzyjne odmierzanie ilości wlewanych płynów – co do jednego mililitra. Wszystkie dostępne artykuły oferujemy w wielu ciekawych wariantach, aby każdy z naszych klientów mógł znaleźć dla siebie najlepszą opcję.

Profesjonalne dozowanie alkoholu

Odpowiednie dozowanie alkoholu jest nie lada sztuką. Tylko wtedy, gdy połączymy składniki w odpowiednich proporcjach, jesteśmy w stanie przygotować orzeźwiającego, pysznego drinka, który zachwyci klientów. W tym celu należy wyposażyć swój lokal gastronomiczny w profesjonalne akcesoria do dozowania alkoholu. Warto postawić na produkty wykonane z odpornych materiałów, a w naszym sklepie posiadamy tylko takie artykuły. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Życzmy udanych zakupów!