Precyzja ma znaczenie!

W codziennej pracy profesjonalnego barmana liczy się uśmiech, szybkość i precyzja. Dozowniki barmańskie pozwalają na szybkie i przede wszystkim dokładne odmierzenie potrzebnej ilości alkoholu, syropu lub soku. Znakomicie sprawdzają się podczas serwowania czystych trunków, jak i tworzenia wieloskładnikowych koktajli.

Dzięki zastosowaniu precyzyjnego porcjomierza zakładanego na butelkę z alkoholem określona ilość płynu nalewana jest wprost do kieliszków lub szklanek bez ryzyka przelania ponad pojemność naczynia. W zależności od modelu dozownika mamy do wyboru 25, 35 lub 50 ml. Eliminuje to potrzebę używania dodatkowych miarek, przelewania odmierzonych porcji do kieliszków, a przede wszystkim przypadkowego rozlania cennego płynu. Użycie dozowników do alkoholu ogranicza straty i związane z nimi koszty oraz pomaga zachować czystość na stanowisku pracy barmana.

Czytaj więcej >

Jakie porcjomierze do alkoholu warto kupić?

Precyzyjne dozowniki do alkoholu pomagają ponadto w wiernym odtworzeniu najbardziej złożonych receptur. Wieloskładnikowe drinki oraz koktajle zachowują odpowiednie proporcje i tworzą idealne kombinacje smakowe, które doceniają najbardziej wymagający klienci.

Porcjomierze do alkoholu zwiększają komfort pracy barmana i przyspieszają znacząco realizację zamówień. Szybsze i sprawniejsze serwowanie porcjowanych alkoholi sprawia, że jeden barman może w krótkim czasie obsłużyć większą liczbę klientów. Dzięki temu czas oczekiwania na zamówienie jest krótszy, porcje serwowanego alkoholu idealnie równe, a zyski większe.

Porcjomierze do alkoholu w asortymencie Gastromania.pl

Porcjomierze do alkoholu to niewielkich rozmiarów gadżety kuchenne, które zastosowanie znajdą w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym. Mogą być wykorzystywane w barach, klubach nocnych, dyskotekach i restauracjach, a także przez firmy cateringowe i hotele. Również amatorzy, którzy szukają nietypowych rozwiązań do gospodarstw domowych, powinni zainwestować w tego typu akcesoria, które znacząco ułatwią przygotowywanie i serwowanie drinków gościom. W tej kategorii produktowej znajdą Państwo najlepsze porcjomierze do alkoholu, które zostały wykonane ze świetnej jakości materiałów. Produkty dostępne są w wielu ciekawych wariantach, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dozowniki barmańskie do alkoholu dla profesjonalnej gastronomii

Większość modeli, które znajdują się w naszym asortymencie, została wyposażona w specjalistyczny mechanizm niekapiący, który zabezpiecza przed rozlaniem. Ciekawym wariantem są również dozowniki barmańskie z kulką, która znacząco ułatwia nalewanie trunku. Porcjomierze i dozowniki do alkoholu umożliwiają barmanowi precyzyjne odmierzanie płynu – bez ryzyka rozlania. Oferujemy produkty o różnej pojemności jak m.in. 20 ml, 25 ml, 35 ml, 40 ml czy 50 ml. Wszystkie zostały wykonane z materiałów, które są odporne na niszczące działanie czynników zewnętrznych, a także na urazy mechaniczne (m.in. tworzywo sztuczne, poliwęglan).

Dozownik do alkoholu – sprawdź naszą ofertę

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w której dostępne są nie tylko dozowniki do alkoholu, lecz także inne innowacyjne akcesoria, urządzenia, meble, maszyny i gadżety dla profesjonalnej gastronomii. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności lub konkretnych produktów – zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Z przyjemnością podpowiemy najlepsze rozwiązania i rozwiejemy wątpliwości. Pozostajemy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Życzymy udanych zakupów!