Cena netto:
11,16 zł 12,40 zł 12,40 zł
Cena brutto:
13,73 zł 15,25 zł 15,25 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.04 l
materiał: tworzywo sztuczne
kolor:
  • czarny
  • przeźroczysty

Porcjomierz do alkoholu 40 ml, czarny | BAREQ, T-98040 - Opis:

Porcjomierz barmański odmierzający 40 ml BarEq wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego z czarnymi wstawkami. Jest to produkt profesjonalny pomagający podczas przygotowywania koktajli i drinków alkoholowych. Porcjomierz barmański T-98040 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. Uwaga! Porcjomierz pracuje tylko z alkoholem (nie działa w przypadku wlania cieczy o innej gęstości i lepkości, np. wody).
Porcjomierz do alkoholu 40 ml, czarny | BAREQ, T-98040 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcjomierz do alkoholu 40 ml, czarny | BAREQ, T-98040 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny