Bareq to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu specjalistycznego sprzętu barmańskiego. W swojej bogatej ofercie dostępnej w naszym sklepie Gastromania.pl znajdziecie oryginalne i zarazem praktyczne akcesoria barowe, które nie tylko usprawnią pracę za barem, ale również będą wygodne w użyciu.

Czytaj więcej >

Bareq – sklep z produktami do baru i kawiarni

Asortyment dostępny w naszym sklepie obejmuje między innymi: miarki barmańskie ze skalą, łyżki do absyntu, zestawy do latte art, shakery, nalewaki do alkoholu, ozdoby do drinków i deserów, pojemniki barmańskie, coolery, wieszaki na kieliszki, mudlery, sety barmańskie czy wyciskacze do cytrusów. Duża różnorodność, jeśli chodzi o kolory i kształty, sprawia, że każda restauracja, kawiarnia czy bar znajdzie akcesoria, które będą spójne z charakterem lokalu. Znajdziesz tu zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane przybory. Dzięki nim można stworzyć prawdziwe smakowe ambrozje lub nacieszyć oko wymyślnym wzorem na kawie.

Sprzęt barmański Bareq

Wybierając profesjonalny sprzęt Bareq, możesz być pewny, że każdy drink czy koktajl będzie prezentował się niezwykle efektownie, a ich przygotowanie, wprawnemu barmanowi, zajmie dosłownie chwilę. Bareq to ekspert w dziedzinie tworzeniu sprzętu barowego. Wspierając odkrywanie nowych smaków, połączeń i technik firma obejmuje swoim patronatem organizację konkursów, szkoleń, eventów, warsztatów, które są skierowane zarówno do doświadczonych, jak i początkujących barmanów, którzy chcą poznawać i zgłębiać tajniki sztuki barmańskiej.

Bareq – profesjonalne produkty dla baristów

Co łączy wszystkie sprzęty gastronomiczne Bereq? Z pewnością jest to wysoka jakość materiałów użytych do produkcji poszczególnych elementów oraz staranność wykonania. Każde akcesoria odznaczają się wysokimi walorami użytkowymi. Są niezastąpione nie tylko w pracy za barem, ale również przydadzą się do samodzielnego tworzenia drinków i koktajli w zaciszu własnego domu. Katalog Bareq pokazuje, że producent jest na bieżąco z nowinkami w branży, co więcej nie tylko nadąża za zmieniającymi się trendami, ale również sam je wyznacza.