Promocja
Bestseller
Cena netto:
10,80 zł 12,00 zł 12,00 zł
Cena brutto:
13,28 zł 14,76 zł 14,76 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powłoka: brak

Wieszak na kieliszki 40 cm | BAREQ, T-164-02 - Opis:

Wieszak o długości 40 cm na kieliszki BarEq wykonany ze stali nierdzewnej. Pozwala wyeksponować kieliszki i trzymać je zawsze w zasięgu ręki. Znajdzie zastosowanie w pubach, kawiarniach, hotelach i restauracjach. Wieszak na kieliszki T-164-02 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Wieszak na kieliszki 40 cm | BAREQ, T-164-02 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Wieszak na kieliszki 40 cm | BAREQ, T-164-02 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny