Wszystkie kategorie w dziale Dozowniki i opryskiwacze

Najlepsze dozowniki i opryskiwacze dla profesjonalnej gastronomii

W tej kategorii produktowej dostępne są wysokiej jakości dozowniki i opryskiwacze, które znajdą zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym. Dozowniki i opryskiwacze to jedne z wielu produktów, jakie można nabyć w naszym sklepie w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Produkty, które oferujemy, to m.in. dozowniki kuchenne do mydła czy pompki do dozowników. Wszystkie akcesoria zostały wyprodukowane przez renomowanych producentów, których asortyment jest doceniany w wielu krajach na całym świecie.

Czytaj więcej >

Jakie dozowniki i opryskiwacze są dostępne w sklepie Gastromania.pl?

W sklepie Gastromania.pl dostępne są dozowniki i opryskiwacze w różnych rozmiarach i wariantach. Dozownik do mydła o pojemności 1 l idealnie sprawdzi się w każdym lokalu gastronomicznym, a zaprojektowany został do higienicznego dozowania mydła w płynie za pomocą łokcia lub ręki. Dostępne są także opryskiwacze ciśnieniowe o pojemności 1,5 l oraz opryskiwacze z polietylenu i polipropylenu.

Profesjonalne dozowniki i opryskiwacze dla gastronomii

Wysokiej jakości dozowniki i opryskiwacze są ważnym elementem w każdym lokalu gastronomicznym. Opryskiwacze ciśnieniowe zostały wyposażone w regulowaną dyszę oraz zawór bezpieczeństwa. Można wykorzystywać je z większością płynów (z wyjątkiem olejów). Nasz sklep internetowy Gastromania.pl gwarantuje wysoką jakość produktów, a także miłą i sympatyczną obsługę, która pomoże, doradzi i odpowie na każde pytanie – nawet to najbardziej skomplikowane! Serdecznie zapraszamy do zakupów!