Profesjonalne sztućce dla restauracji

W tej kategorii produktowej dostępne są najwyższej klasy sztućce dla restauracji, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane we wszystkich lokalach gastronomicznych. Świetnie sprawdzą się w restauracjach, barach, kawiarniach, stołówkach i jadłodajniach, hotelach, firmach cateringowych, przedszkolach, szkołach czy w szpitalach. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z trwałych i solidnych materiałów, co jest gwarancją ich wysokiej jakości i niezawodności. Oferujemy sztućce dla restauracji w wielu różnych wariantach, dlatego jesteśmy pewni, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy będą usatysfakcjonowani z ich jakości!

Czytaj więcej >

Jakie powinny być sztućce dla gastronomii?

Pierwszym aspektem, który należy wziąć pod uwagę przed zakupem konkretnego zestawu, jest materiał, z którego został on wykonany. Najbardziej popularna jest oczywiście stal nierdzewna oraz tworzywo sztuczne. Pierwszy surowiec ma właściwości antykorozyjne, a dzięki temu jest odporny na niszczące działanie czynników zewnętrznych, środki chemiczne, wodę oraz wysoką i niską temperaturę. W drugiej kolejności ważny jest design. Sztućce dla gastronomii powinny być idealnie dopasowane do pozostałych elementów zastawy stołowej, aby mogły stanowić jedną, dopełniającą się całość. Na szczęście w naszym asortymencie sztućce dla gastronomii dostępne są w wielu ciekawych kolorach (m.in. inox, czarny, brązowy, czerwony, miedziany). Kolejnym istotnym czynnikiem, na który obowiązkowo trzeba zwrócić uwagę, jest fakt, czy zakupiony przez nas zestaw nadaje się do mycia w zmywarkach gastronomicznych. Jeśli nie, to musimy liczyć się z tym, że codzienne ręczne mycie dużej ilości sztućców może być naprawdę uciążliwe i czasochłonne.

Sztućce restauracyjne dla profesjonalnej gastronomii

Nasz sklep internetowy współpracuje z najlepszymi producentami i właśnie dlatego możemy zaoferować naszym klientom wyselekcjonowane artykuły, które z pewnością sprostają ich oczekiwaniom. W naszym asortymencie dostępne są m.in. SZTUĆCE ETERNUM, SZTUĆCE PINTINOX, SZTUĆCE STALGAST, SZTUĆCE TOMGAST, SZTUĆCE CONTACTO, SZTUĆCE HENDI, SZTUĆCE SOLA, SZTUĆCE AMBITION, SZTUĆCE GASTRO-TIP, SZTUĆCE DEGRENNE, SZTUĆCE PINTI1929, SZTUĆCE CHEF & SOMMELIER, SZTUĆCE TRAMONTINA, SZTUĆCE FINE DINE, SZTUĆCE HISAR, SZTUĆCE CHURCHILL. Wszystkie oferowane sztućce restauracyjne to produkty z górnej półki, które świetnie sprawdzą się zarówno w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, jak i w gospodarstwach domowych.

Sztućce dla gastronomii w asortymencie Gastromania.pl!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem, w którym dostępne są nie tylko sztućce dla gastronomii, lecz także inne innowacyjne urządzenia, maszyny, akcesoria i gadżety gastronomiczne. Zakupy w naszym sklepie internetowym Gastormania.pl są całkowicie bezpieczne, a my z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania naszych klientów i rozwiejemy ich wątpliwości. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 i w tym czasie czekamy na Państwa telefony i wiadomości! Życzmy udanych zakupów.