Separatory tłuszczu i skrobi – wysoka jakość produktów wyłącznie w sklepie Gastromania.pl!

Gastromania.pl to sklep stworzony przez osoby z pasją do branży gastronomicznej, cukierniczej i piekarniczej. Wszystkie produkty, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, nie są przypadkowe. Firmy, z którymi współpracujemy, są na rynku od wielu lat i charakteryzuje je wysoka jakość wykorzystywanych materiałów oraz dbałość o szczegóły. Jednymi z produktów, które są dostępne w naszym asortymencie, są separatory tłuszczu i skrobi. Produkty oferujemy w kilku wariantach, a poszczególne modele różnią się od siebie m.in. pod względem pojemności. Firma HENDI, z którą współpracujemy, zajmuje się również produkcją tych artykułów, co świadczy o ich trwałości i niezawodności, gdyż jest znana i renomowana na całym świecie przez wszystkie osoby profesjonalnie zajmujące się branżą gastronomiczną.

Czytaj więcej >

Separatory tłuszczu i skrobi – różne pojemności dostosowane do Państwa potrzeb!

Separatory tłuszczu i skrobi firmy Hendi wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na wysokie temperatury, wgniecenia, uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania. Zamykana na cztery solidne klamry pokrywa z uszczelką zapewnia 100% szczelności. Wyposażona została w dwie duże komory – jedną na tłuszcz, a drugą na szlam. Do wyboru są 3 wersje o różnych pojemnościach: 30 l, 60 l i 180 l.

Wszystkie separatory tłuszczu i skrobi można podzielić pod względem pojemności na dwie części – jedną z nich jest miejsce na odmulacz. Urządzenie wyposażone zostało w przyłącza wejścia i wyjścia o średnicy 5 centymetrów, a także zawór kulowy do wylewania tłuszczu z komory.

Separatory tłuszczu i skrobi – bogata oferta w sklepie Gastromania.pl

Sklep Gastromania.pl poza urządzeniami, jakimi są separatory tłuszczu i skrobi, ma w swojej ofercie wiele innych produktów wysokiej klasy. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdują się także nowoczesne urządzenia, gadżety do kuchni, meble oraz maszyny gastronomiczne. Wyróżnia nas to, że wszystkie oferowane przez nas produkty są dedykowane zarówno dla niedoświadczonych właścicieli lokali gastronomicznych, jak i profesjonalnych restauratorów.