Akcesoria do baterii gastronomicznych – niezawodność i precyzja wykonania tylko w sklepie Gastromania.pl!

Prężnie rozwijający się sklep Gastromania.pl na pierwszym miejscu zawsze stawia zadowolenie klientów, dlatego w swojej ofercie mamy produkty wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Nasz asortyment jest bardzo urozmaicony i z pewnością każda osoba zajmująca się branżą gastronomiczną, cukierniczą czy piekarniczą znajdzie coś dla siebie. Poza profesjonalnymi urządzeniami oferujemy także akcesoria do baterii gastronomicznych, jak na przykład: spryskiwacz do mycia pieców konwekcyjno-parowych, gniazdo korka do zlewu, korek przelewowy do basenu o różnych rozmiarach, wąż ½ cala przeznaczony do baterii prysznicowych oraz wiszący zestaw prysznicowy.

Czytaj więcej >

Akcesoria do baterii gastronomicznych – jakie spryskiwacze do mycia pieców konwekcyjno-parowych wybrać?

Akcesoria do baterii gastronomicznych w postaci spryskiwaczy do mycia pieców konwekcyjno-parowych są naprawdę ważnym elementem w każdej profesjonalnej kuchni. Spryskiwacz z serii DL od producenta REDFOX został wykonany ze stali nierdzewnej, a jego obsługa jest na tyle prosta, że nawet niedoświadczeni kucharze i personel pomocniczy mogą z niego korzystać bez większych problemów. Dzięki długości węża, która wynosi 200 centymetrów, idealnie nadaje się do cukierni, kawiarni, pubu oraz restauracji. Wykorzystuje się go do mycia pieców gastronomicznych ze wbudowanym odpływem, na przykład pieców konwekcyjno-parowych, a także innych urządzeń gastronomicznych.

Jakie inne akcesoria do baterii gastronomicznych znajdą Państwo w ofercie Gastromania.pl?

Mogłoby się wydawać, że akcesoria do baterii gastronomicznych to tylko drobny dodatek do kuchni i nie należy zawracać sobie tym głowy. Nic bardziej mylnego! Bez tego typu produktów praca w profesjonalnej kuchni może stać się uciążliwa i zabierać o wiele więcej czasu. Dzięki specjalnej budowie wiszącego zestawu prysznicowego mycie naczyń kuchennych i stołowych w zmywalni będzie dużo prostsze i szybsze!