Zaparzacze do kawy i herbaty dla profesjonalnej gastronomii

Gastromania.pl to prężnie rozwijający się sklep internetowy, które obejmuje bardzo szeroki wybór stołowych zaparzaczy do kawy, herbaty i ziół dla gastronomii i cateringu. Wszystkie urządzenia, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, to profesjonalne zaparzacze do kawy i herbaty, które świetnie sprawdzą się w restauracjach, hotelach, stołówkach i jadłodajniach, firmach cateringowych, festynach i innych imprezach organizowanych na świeżym powietrzu, stołach szwedzkich i bankietowych, a także w innych lokalach i punktach gastronomicznych.

Jesteśmy przekonani, że każdy nasz klient znajdzie dla siebie idealny produkt, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania!

Czytaj więcej >

Oferujemy zaparzacze do kawy i herbaty w wielu różnych wariantach

Nasze zaparzacze do kawy i herbaty to wyselekcjonowane urządzenia, które idealnie sprawdzą się do zaparzania gorących napojów, a także zagotowywania wody. Poszczególne modele z naszej oferty różnią się pod względem zastosowanych do produkcji materiałów (m.in. stal nierdzewna, polipropylen, tworzywo sztuczne, szkło), a także pojemności (do 40 l) oraz mocy całkowitej urządzenia (do 3kW).

Dostępne są urządzenia o pojedynczych ściankach, podwójnych ściankach i wyposażone w dzbanek, a także zaparzacze przelewowe, kawiarki i termosy podgrzewane z koszykiem. Wszystkie modele charakteryzują się niespotykaną trwałością i wytrzymałością, są niezawodne i z pewnością sprostają Państwa potrzebom.

Zaparzacze do kawy i herbaty w bogatym asortymencie Gastromania.pl

W ofercie naszego sklepu Gastromania.pl znajdą Państwo nie tylko najwyższej klasy zaparzacze do kawy i herbaty, lecz także inne innowacyjne urządzenia, artykuły wyposażenia bufetu oraz akcesoria i gadżety dedykowane profesjonalnej gastronomii. Nasz asortyment jest dedykowany również klientom indywidualnym, którzy szukają nietypowych rozwiązań do swojej kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do bezpośredniego kontaktu.