Umiejętne zaaranżowanie lokalu to Twoja przepustka do sukcesu w branży gastronomicznej. Na pierwszy plan wysuwa się kuchnia, bijące serce każdej restauracji, bufetu czy stołówki. Nie do przecenienia są też inne zakamarki. Wszystkie segmenty muszą ze sobą współgrać, aby przybliżyć Cię do realizacji założonych celów. Oferujemy kompleksowe wsparcie przy realizacji projektów technologicznych.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą jeszcze przed otwarciem restauracji. Mamy bogate doświadczenie, dlatego możemy uchronić Cię przed popełnieniem błędów. Jesteśmy w stanie od razu ułożyć kompleksowy plan działania. Dzięki temu nie musisz przepłacać za ewentualne zmiany wprowadzane już w toku realizacji. Poza wsparciem zupełnie nowych projektów oczywiście służymy również przy wyposażeniu i modernizacji w lokalach, które mają już za sobą swój rynkowy debiut.

Co zyskujesz dzięki współpracy z Gastromanią?

ergonomiczna i praktyczna przestrzeń

pomiary, plan zagospodarowania miejsca, przygotowywanie, dostarczenie i montaż wyposażenia na wymiar

zgodność z przepisami BHP

respektowanie standardów krajowych i unijnych na każdym etapie realizacji

dostęp do sprawdzonych rozwiązań i nowinek technicznych

inicjatywy służące zwiększeniu Twojej efektywności i wydajności

Po zakończeniu fazy projektowej przedstawiamy ofertę z wyceną. Koszty są uzależnione od wielkości lokalu oraz złożoności opracowanej koncepcji. Warto zwrócić szczególną uwagę, że projekt technologiczny jest bezpłatny, gdy decydujesz się na współpracę z Gastromanią i zakup urządzeń oraz mebli nierdzewnych z naszego sklepu. Cała propozycja zostanie do Ciebie dostarczona w formie elektronicznej lub drukowanej, w zależności od Twoich preferencji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Nasz konsultant udzieli wyczerpujących odpowiedzi i rozwieje wszelkie wątpliwości.