Najlepsze frytownice gastronomiczne

Frytownice gastronomiczne to innowacyjne urządzenia kuchenne, które umożliwiają obróbkę termiczną w głębokim tłuszczu, czyli smażenie produktów spożywczych, jak np. ziemniaki, frytki, kalmary, czy krewetki. W naszym asortymencie znajdą Państwo innowacyjne maszyny, które znajdą zastosowanie w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym. Nasze urządzenia dostępne są w różnych formach i rozmiarach, aby każdy z Państwa mógł znaleźć dokładnie taki produkt, który spełni jego wszystkie oczekiwania. Oferujemy frytownice gastronomiczne z linii 390, 600, 630, 640, 650, 700, 900, a także frytownice nastolne – jednokomorowe i dwukomorowe, a także kosze i inne specjalistyczne akcesoria do frytownic.

Czytaj więcej >

Frytownice dla gastronomii

Frytownice dla gastronomii, które są dostępne w naszej ofercie, zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są gwarancją niezawodności i wydajności urządzenia. Frytownice gastronomiczne są trwałe i solidne, a przy tym odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, jak woda, wilgoć, czy wysoka temperatura, a także na urazy mechaniczne. Oferujemy urządzenia w różnym przedziale cenowym, aby każdy z Państwa mógł dopasować odpowiedni produkt do posiadanego budżetu. Dzięki temu, że nasze frytownice gastronomiczne są dostępne w wielu różnych rozmiarach, wielkościach i wysokościach, można je bezproblemowo dopasować do każdej kuchni.

Frytownice gastronomiczne

Frytownice dla gastronomii znajdą zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym – w restauracji, barze, stołówce, jadłodajni, bufecie hotelowym, a także w foodtruckach. Świetnie sprawdzą się również w przypadku firm cateringowych, które oferują swoje usługi na imprezach plenerowych, jak pikniki rodzinne, festyny, a także festiwale muzyczne.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, w której znajdują się nie tylko profesjonalne frytownice gastronomiczne, ale również inne innowacyjne urządzenia, maszyny i akcesoria gastronomiczne, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem! W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem Gastromania.pl!