Szczotki do czyszczenia w asortymencie Gastromania.pl

W tej kategorii produktowej znajdą Państwo wysokiej klasy szczotki do czyszczenia, które sprawdzą się świetnie w każdym lokalu gastronomicznym. Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór szczotek do czyszczenia i szorowania blatów i powierzchni dla gastronomii, przemysłu oraz zakładów przetwórstwa żywieniowego, mleczarskiego i mięsnego. W asortymencie są dostępne szczotki zgodne z HACCP – w wielu kolorach, kształtach i rozmiarach.

Czytaj więcej >

Jakie szczotki do czyszczenia oferujemy naszym klientom?

W sklepie Gastromania.pl dostępne są szczotki do czyszczenia w wielu wariantach – w tym:

  • szczotki miękkie – produkty przeznaczone do mycia naczyń oraz delikatniejszych powierzchni,
  • szczotki twarde, przeznaczone do szorowania blatów oraz mniej wymagających powierzchni,
  • szczotki do mycia podłóg – akcesoria o twardym, sztywnym włosiu, które doskonale usuwa resztki jedzenia i inne zabrudzenia,
  • szczotki do zamiatania o miękkim, ale sztywnym włosiu, przystosowane do montażu na kiju,
  • szczotki do butelek – produkty idealne do dokładnego czyszczenia wężyków do kegów i innych wąskich przewodów używanych w barach i restauracjach,
  • szczotki i skrobaki do grilla – akcesoria, które doskonale radzą sobie z resztkami węgla, popiołem, sadzą i innymi zanieczyszczeniami.

Szczotki do czyszczenia do restauracji, hoteli i innych lokali gastronomicznych

Chcą Państwo zainwestować w profesjonalne szczotki do czyszczenia? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu! W razie pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z zespołem Gastromania.pl. Życzmy udanych zakupów!