Wszystkie kategorie w dziale Regały chromowane

Cenisz sobie proste, ale jednocześnie niezawodne rozwiązania? Stawiasz na wysoką jakość i najlepsze wyposażenie w swojej kuchni? Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą regałów chromowanych – z pewnością znajdziesz w niej wiele interesujących rozwiązań dla gastronomii.

Czytaj więcej >

Regały chromowane – uniwersalna propozycja

Regały ze stali chromowanej dla gastronomii wykorzystywane są zarówno w dużych restauracjach, jak i mniejszych kawiarniach, ale również piekarniach, stołówkach czy magazynach z żywnością, a nawet w biurach i innych zakładach pracy. Duży udźwig pojedynczej półki zapewnia bezpieczeństwo nawet podczas intensywnego użytkowania.

Wysokiej jakości regały ze stali chromowanej dla gastronomii

Dostępne w naszej ofercie regały chromowane są bezpieczne w kontakcie z większością materiałów; pokrycie chromam stalowych półek zapewnia im trwałość oraz odporność na zniszczenia i korozję. Bez problemu można czyścić je z zabrudzeń powstałych podczas obróbki żywności, dlatego preferowane są zwłaszcza jako wyposażenie kuchni w lokalach gastronomicznych. Nasze regały ze stali chromowanej dostępne są w wielu wariantach – dzięki temu masz możliwość dopasowania ich do pozostałego wyposażenia kuchni. Szukasz rozwiązań na długie lata? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odnośnie regałów wykonanych ze stali chromowanej. Wybierz preferowaną przez siebie wysokość oraz szerokość, a także wymiary półek i zamów regały chromowane; gwarantujemy szybką i bezproblemową wysyłkę, a montaż nie sprawi żadnych problemów.