Najważniejszymi cechami lokalu gastronomicznego są nie tylko jakość oferowanych dań, wystrój oraz miła obsługa, ale także porządek i czystość. O ostatnie dwa elementy można zadbać na kilka sposobów. Regularne sprzątanie, oczyszczanie trudno dostępnych miejsc oraz zapobieganie osadzaniu się brudu i rozwojowi bakterii na przyborach kuchennych – to tylko ogólne hasła. Niejednokrotnie, konieczne jest wykorzystanie odpowiednich narzędzi, które ułatwią nam to zadanie. Jednym z nich są stojaki do blach do pizzy.

Czytaj więcej >

Stojaki do blach do pizzy – sprzęt, którego potrzebujesz, nawet jeśli o tym nie wiedziałeś

Stojaki do blach do pizzy pozwalają na uporządkowanie siatek wykorzystywanych do wypiekania pizzy. Oczywiście, można je zastosować również do przechowywania blach do innych wypieków. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej pozwalają na umieszczenie na nich do kilkudziesięciu siatek oraz blach. Zachowują przy tym podstawowe walory estetyczne. Jest to sprzęt polecany do każdej pizzerii, włoskiej trattorii, a także cukierni i piekarni.

Stojaki do siatek do pizzy

Sprzęt oferowany w sklepie internetowym www.Gastromania.pl pochodzi od sprawdzonych producentów. Są to więc najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Gastromania jest oficjalnym dystrybutorem tych producentów na terytorium Polski.