Wszystkie kategorie w dziale Blendery barmańskie

Blendery barowe dla profesjonalistów

Najbardziej profesjonalne blendery barmańskie są wyposażone w dodatkową obudowę, która jest w formie pokrywy wyciszającej, co zapewnia maksymalnie cichą pracę. Niektórzy producenci, jak np: HAMILTON BEACH, posiadają w swojej ofercie opatentowane pojemniki, które zapewniają świetną cyrkulację tworzących się w pojemniku wirów prostopadłych i równoległych, dzięki czemu możemy być pewni, że zawartość całej objętości pojemnika, była w ruchu podczas procesu miksowania. Moduł napędowy, w zależności od zastosowania, występuje w wersjach o mocy nawet do 4 kW, co umożliwia rozpędzenie noża miksującego w pojemniku do prędkości nawet 39000 obr/min. Sterowanie urządzeniem może odbywać się za pomocą prostego włącznika i wyłącznika lub nieskomplikowanego potencjometru z regulacją obrotów. Bardziej profesjonalne blendery barmańskie posiadają sterowanie elektroniczne z programatorem z własnymi recepturami, wyświetlaczem, licznikiem cykli oraz obrotów. Nowoczesny design oraz zastosowanie najnowszych technologii sprawia, że większość urządzeń barmańskich jest ozdobą każdego lokalu, nadając mu stylowy klimat.

Czytaj więcej >

Profesjonalne miksery barowe, a domowe blendery

Często otrzymujemy pytanie: czy jest jakaś różnica pomiędzy profesjonalnym mikserem barowym a blenderem? W praktyce pod tymi określeniami kryje się jedno i to samo urządzenie, ponieważ miksery to urządzenia służące do miksowania i mieszania, a blendery to maszyny, które umożliwiają rozdrabnianie, kruszenie i szatkowanie owoców, warzyw oraz innych składników. Większość dostępnych na rynku urządzeń kryjących się pod nazwą “profesjonalne miksery barowe” spełnia obydwie funkcje, przy czym należy zawsze zwrócić uwagę, czy urządzenie jest przystosowane do kruszenia lodu. Warto wiedzieć, że producenci bardzo często traktują tę funkcję jako dodatkową.

Miksery i blendery barmańskie w ofercie Gastromania.pl

Oferowane Państwu w tej kategorii urządzenia barowe, obejmują całe spektrum blenderów barowych – wielu znanych producentów. Jest to między innymi firma: Waring, Hamilton Beach, Edenox, Hendi, Stalgast, dzięki czemu na pewno znajdą Państwo urządzenie odpowiadające wszystkim potrzebom. W przypadku jakichkolwiek pytań lub niestandardowych oczekiwań, a także zapotrzebowania na części zamienne dla urządzeń gastronomicznych, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni, profesjonalny mikser barowy, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Nasz zespół pomoże również w sprowadzeniu dla Państwa wszystkich niezbędnych części oraz akcesoriów.