Wózki gastronomiczne ze stali nierdzewnej

Kategoria Profesjonalne wózki kelnerskie | Gastromania.pl obejmuje szeroki wybór profesjonalnych wózków kelnerskich ze stali nierdzewnej. Nasze produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem, a do ich produkcji zostały zastosowane najwyższej jakości i niezwykle wytrzymałe materiały. W naszej ofercie znajdują się wózki gastronomiczne ze stali nierdzewnej w określonych rozmiarach, jednak nasza firma oferuje również produkcję na wymiar – według indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Wózki ze stali nierdzewnej są idealne do rozwożenia i serwowania potraw. Są dużym ułatwieniem, które ułatwia codzienną pracę.

Czytaj więcej >

Wózki ze stali nierdzewnej

Gastromania.pl współpracuje z najlepszymi producentami na rynku. Jest to między innymi firma Stalgast, Redfox, Bartscher, Amerbox, APS, Edenox, Hendi, czy Rilling. Wózki ze stali nierdzewnej są niezbędne w każdej profesjonalnej kuchni – w restauracjach, hotelach, firmach cateringowych, szkołach i stołówkach, a także zapleczu gastronomicznym i szpitalnym. Produkty zostały wykonane z trwałych i odpornych materiałów, które są całkowicie bezpieczne i przystosowane do kontaktu z żywnością i produktami spożywczymi. Bogata oferta z pewnością zainteresuje każdego z Państwa, umożliwiając znalezienie produktu idealnego, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Wózki gastronomiczne ze stali nierdzewnej, które są dostępne w naszym asortymencie, są komfortowe w użytkowaniu i bardzo stabilne, a to wszystko dzięki odpowiedniej, trwałej i wzmocnionej konstrukcji wykonania.

Wózki kelnerskie dla profesjonalnej gastronomii

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się nie tylko profesjonalne wózki kelnerskie, ale również inne urządzenia, akcesoria i gadżety dla profesjonalnej gastronomii. Projektujemy, wyposażamy i serwisujemy restauracje, hotele, stołówki, szkoły, przedszkola, cukiernie i zakłady masarskie w sprzęt gastronomiczny i niezbędne akcesoria. W razie wątpliwości lub nurtujących pytań – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem!