Wszystkie kategorie w dziale Zamrażarki skrzyniowe

Zamrażarki skrzyniowe dla profesjonalnej gastronomii

Zamrażarki skrzyniowe, jak sama nazwa wskazuje, to urządzenia, które swoim kształtem przypominają skrzynię. Są to artykuły, które zostały wyprodukowane z myślą o przechowywaniu dużej ilości mrożonych produktów spożywczych. W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl znajdą Państwo zamrażarki skrzyniowe w wielu ciekawych wariantach, dlatego jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą dla siebie model, który spełni wszystkie ich oczekiwania. Oferujemy urządzenia w dwóch podstawowych wersjach: zamrażarek skrzyniowych z drzwiami uchylnymi oraz zamrażarek skrzyniowych z drzwiami przesuwnymi. Wybór konkretnego produktu jest uzależniony od indywidualnych preferencji.

Czytaj więcej >

Na co należy zwrócić uwagę, kupując zamrażarki skrzyniowe do lokalu gastronomicznego?

Zamrażarki skrzyniowe znajdą zastosowanie w restauracjach, zakładach przetwórstwa żywności, sklepach spożywczych, hotelach i firmach cateringowych, dlatego wybór odpowiedniego modelu jest kluczowy, jeśli zależy nam na maksymalnej wydajności. Dokonując wyboru, pod uwagę należy wziąć rozmiar urządzenia (długość, szerokość, wysokość oraz pojemność), a także materiał, z którego zostało wykonane (m.in. aluminium, stal malowana, tworzywo sztuczne, szkło czy ABS). Istotnym parametrem jest również jego moc całkowita, temperatura minimalna oraz temperatura maksymalna, jakie oferuje oraz liczba koszy, w które je wyposażono (od 1 do 8 szt.).

Zamrażarki skrzyniowe – zapoznaj się z naszą ofertą!

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Gastromania.pl, w której dostępne są nie tylko zamrażarki skrzyniowe, lecz także inne urządzenia, akcesoria, maszyny i gadżety dedykowane profesjonalnej gastronomii. Wszystkie te produkty charakteryzują się niespotykaną wytrzymałością oraz odpornością na urazy mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, to zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Życzmy udanych zakupów!