Deski do pizzy dla profesjonalnej gastronomii

Deski do pizzy to świetna alternatywa dla klasycznych talerzy, na których serwuje się ten włoski specjał. Są bardzo efektowne, łatwo utrzymać je w czystości, a ponadto cechują się niespotykaną trwałością. Deski do pizzy to trwałe i wytrzymałe akcesoria gastronomiczne, które zostały wykonane z solidnego, grubego drewna. Niektóre modele zostały dodatkowo wyposażone w zagłębienia na całej powierzchni deski, dzięki czemu można z łatwością podzielić pizzę na równe kawałki.

Czytaj więcej >

Jakie deski do pizzy są dostępne w naszym asortymencie?

W bogatej ofercie sklepu internetowego Gastromania.pl znajdują się deski do pizzy w wielu ciekawych wariantach. Poszczególne modele różnią się oczywiście rozmiarem (od 25,4 do 50 cm średnicy), ale także designem i kształtem. Ciekawym rozwiązaniem są np. deski wyposażone w specjalny uchwyt, które ułatwiają serwowanie gotowej pizzy gościom lokalu. Jeżeli życzą sobie Państwo, aby na deskach znalazł się grawer lub logo pizzerii, wystarczy skontaktować się z nami osobiście i ustalić szczegóły. Wykonujemy tego typu usługi na drewnianych talerzach do pizzy zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Deski do pizzy w Gastromania.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem, gdyż oferujemy nie tylko deski do pizzy, lecz także inne naczynia do pizzerii (m.in. talerze), akcesoria, urządzenia i gadżety gastronomiczne. Nasz sklep współpracuje z najlepszymi producentami, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych artykułów. Życzmy udanych zakupów!