Baseny nierdzewne dwukomorowe dla profesjonalistów

Baseny nierdzewne dwukomorowe są obowiązkowym elementem wyposażenia każdej kuchni. Te profesjonalne meble pozwalają na wygodne i komfortowe mycie sprzętów kuchennych (również tych o większych gabarytach), jak również produktów spożywczych. Z tymi elementami wyposażenia możemy się najczęściej spotkać na zapleczach oraz w kuchniach.

W asortymencie naszego sklepu Gastromania.pl są dostępne baseny nierdzewne dwukomorowe w wielu wariantach.

Czytaj więcej >

Baseny nierdzewne dwukomorowe – jakie modele oferujemy?

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór dwukomorowych basenów nierdzewnych dla gastronomii, przemysłu żywieniowego i zakładów przetwórstwa żywności. Produkujemy na wymiar według potrzeb klienta z dowolnego typu stali i w dowolnej konfiguracji. W asortymencie dostępne są również gotowe modele, które różnią się długością (od 1200 do 1800 mm), szerokością (od 600 do 700 mm), głębokością komory (od 300 do 400 mm) oraz rodzajem stali nierdzewnej, która została wykorzystana do produkcji (m.in. 1.4509 i AISI 430). Produkt, mimo sporych rozmiarów, przesyłamy w całości – w formie spawanej.

Baseny nierdzewne dwukomorowe w ofercie Gastromania.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że te wyjątkowo trwałe i wytrzymałe meble spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące specyfikacji, sposobów transportu lub konkretnych produktów, to prosimy o bezpośredni kontakt z naszym zespołem. Z przyjemnością doradzimy najlepsze rozwiązania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 i w tym czasie pozostajemy do dyspozycji. Życzmy udanych zakupów!