Funkcjonalne i estetyczne dyspensery barmańskie

Profesjonalne dyspensery barmańskie to nieodzowny element wyposażenia każdego baru w nowoczesnej gastronomii. Są niezbędnym, ułatwiającym pracę narzędziem dla barmanów i kelnerów chcących przygotowywać oryginalne potrawy, napoje i drinki. Znakomicie nadają się do precyzyjnego dozowania wszelkich płynnych dodatków, takich jak słodkie i wytrawne sosy, zagęszczone soki owocowe i syropy oraz szybkiego przyrządzania alkoholowych i owocowych koktajli. Dyspensery do alkoholu pozwalają precyzyjnie odmierzyć właściwą porcję wybranych trunków potrzebnych do uzyskania idealnych proporcji i stworzenia nawet najbardziej wymagającej kompozycji smakowej.

Dyspensery barmańskie dzięki estetycznemu wykonaniu i wykorzystaniu wysokiej jakości tworzywa odpornego na uszkodzenia są eleganckie, trwałe, lekkie i bardzo poręczne. Niewielka waga sprawia, że ich używanie nawet przy całkowitym wypełnieniu jest wygodne i nie wymaga dużego wysiłku.

Czytaj więcej >

Jakie dyspensery barmańskie są dostępne w naszym asortymencie?

W ofercie naszego sklepu internetowego Gastormania.pl znajdą Państwo dyspensery barmańskie, które zostały wykonane z doskonałych materiałów. Produkty dostępne są w wielu ciekawych wariantach, aby każdy mógł znaleźć dla siebie idealny model. Poszczególne dyspensery barmańskie różnią się pod względem zastosowanych do ich produkcji surowców (m.in. polietylen, szkło, polipropylen czy tworzywo sztuczne), koloru (m.in. biały, pomarańczowy, zielony, czerwony, żółty, brązowy czy niebieski), długości (do 60 mm), szerokości (do 50 mm), wysokości (od 35 do 350 mm), średnicy (od 80 do 125 mm) oraz pojemności (do 2 l).

Oferujemy zarówno pojedyncze dyspensery barmańskie, jak i gotowe zestawy, w których skład wchodzą produkty o różnych rozmiarach. W asortymencie dostępne są również butelki do bitterów z nalewakiem, które umożliwiają precyzyjne dodawanie bitterów do przygotowywanych koktajli i drinków. Wszystkie dyspensery barmańskie, które możemy zaoferować naszym klientom, zostały wyposażone w pokrywkę i nalewak. Są to produkty, które łatwo utrzymać w czystości, co przekłada się na efektywność codziennej pracy.

Do czego wykorzystuje się dyspensery barmańskie?

W profesjonalnej gastronomii dyspensery barmańskie cieszą się dużym powodzeniem przede wszystkim ze względu na ich funkcjonalność. Oprócz precyzyjnego dozowania służą również do bezpiecznego przechowywania płynów, sosów i gotowych drinków. Posiadają szczelne zamknięcie oraz dozownik z systemem odprowadzania powietrza. Wymiana dozownika na nakrętkę jest prosta, a mocowanie ma formę tradycyjnego gwintu. Różne kolory końcówek pozwalają oznaczyć i zidentyfikować zawartość każdego z pojemników. Utrzymanie czystości nie stanowi żadnego problemu – dyspensery barmańskie i do alkoholu można myć w zmywarkach.

Dyspensery barmańskie w ofercie Gastromania.pl

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że jakość i trwałość naszych artykułów usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników. W naszym sklepie dostępne są nie tylko profesjonalne dyspensery barmańskie, lecz także inne wyjątkowe urządzenia, maszyny, meble i akcesoria gastronomiczne. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące poszczególnych produktów lub naszej działalności – prosimy o bezpośredni kontakt z zespołem Gastromania.pl. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy jak najlepiej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Życzmy udanych zakupów!