Niezbędny sprzęt barmański w lokalu gastronomicznym

Aby każdy lokal gastronomiczny, który zajmuje się sprzedażą alkoholu na skalę komercyjną, mógł funkcjonować prawidłowo, niezbędne jest wyposażenie go w profesjonalny sprzęt barmański. Są to nowoczesne urządzenia i gadżety, które umożliwiają szybkie i sprawne przygotowywanie drinków i koktajli, ale i ciepłych napojów. W naszej ofercie znajdują się między innymi: muddlery – rozgniatacze do owoców, blendery barmańskie, sokowirówki dla gastronomii, wyciskarki do owoców, ekspresy do kawy, maszyny do lodów, jogurtów i śmietany, a także miksery barowe i inne urządzenia.

Czytaj więcej >

Sprzęt barmański – sokowirówki dla gastronomii

Sokowirówki gastronomiczne to ciekawe urządzenia, które pozwalają na szybkie uzyskanie dużej ilości soku ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw. Sokowirówki dla gastronomii znajdujące się w naszym asortymencie, posiadają niezwykle wydajne silniki o dużej mocy, co znacząco ułatwia codzienna pracę i sprawia, że staje się ona dużo bardziej efektywna. Urządzenie świetnie radzi sobie zarówno z miękkimi owocami, np. pomarańczami, jak i tymi twardszymi, np. jabłkami lub gruszkami. Jest to profesjonalny sprzęt barmański.

Sprzęt barmański – blendery barmańskie

Kolejnym ciekawym urządzeniem, którego nie może zabraknąć w Państwa lokalu gastronomicznym, są blendery barmańskie. Te urządzenia pozwalają na przygotowywanie wyjątkowych napojów alkoholowych i bezalkoholowych, które powstają na bazie lodu, mleka i owoców. Blendery barmańskie w szybkim tempie umożliwiają połączenie ze sobą poszczególnych składników, co pozwala przygotować idealnego orzeźwiającego drinka.

Sprzęt barmański – muddlery, czyli innowacyjne rozgniatacze do owoców

Muddlery, czyli rozgniatacze do owoców, są niezwykle przydatnym gadżetem w każdym barze, dyskotece czy coctail barze. To gadżety, które znacząco ułatwią obsługę klienta, dzięki czemu praca barmana staje się dużo bardziej efektywna. Muddlery do owoców to niewielkich rozmiarów przyrządy mające formę tłuczka, który został zakończony ostrymi, charakterystycznymi ząbkami. Ich zadaniem jest dokładne rozgniatanie owoców oraz ziół (np. mięty), które następnie są dodawane do drinków. Ten innowacyjny sprzęt barmański spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Sprzęt barmański w Gastromania.pl!

Sprzęt barmański, który znajdą Państwo w naszym asortymencie, to wyjątkowe urządzenia i gadżety kuchenne świetnie sprawdzające się w każdym lokalu gastronomicznym serwującym napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Oferujemy produkty najwyższej jakości, co doceniają nasi klienci. Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań – do bezpośredniego kontaktu z zespołem Gastromania.pl!