Profesjonalny sprzęt barmański przyda się w każdym lokalu gastronomicznym, w którym serwuje się różnorodne rodzaje napojów – zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe. W naszym sklepie przygotowaliśmy zatem urządzenia barmańskie odpowiednie do niewielkich barów, jak i takie sprawdzające się w dużych restauracjach. Można zaopatrzyć się u nas m.in. w muddlery do rozgniatania owoców, sokowirówki, blendery, miksery, ekspresy do kawy oraz szereg innych urządzeń przydatnych podczas codziennej pracy barmanów. W razie problemów z wyborem sprzętu zawsze chętnie pomożemy dobrać odpowiednie wyposażenie barowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czytaj więcej >

Profesjonalny sprzęt barmański dostępny w Gastromanii

Oferujemy sprzęt barmański wykonany przez renomowanych producentów (Hendi, Stalgast, Hamilton Beach i wielu innych) z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna. Wybierając u nas wyposażenie barowe, można zapewnić swojemu lokalowi sprawne funkcjonowanie – oferowane urządzenia są wydajne i proste w obsłudze, nawet przez początkujących barmanów, przez co znacznie przyspieszają przygotowywanie koktajli, soków i wszelkich innych napojów.

W naszej ofercie dostępne są:

  • muddlery – to specjalne tłuczki do rozgniatania owoców zakończone charakterystycznymi ząbkami. Taki tłuczek barmański pozwoli na szybkie zmiażdżenie owoców oraz utarcie innych składników niezbędnych do koktajli i drinków. Z powodzeniem można go również wykorzystać do kruszenia niewielkich ilości lodu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów, np. polipropylenu lub stali nierdzewnej, każdy muddler poradzi sobie z rozgnieceniem nawet bardzo twardych składników.
  • sokowirówki – gastronomiczne sokowirówki to urządzenia wyróżniające się dużą mocą silnika i możliwością pracy na wysokich obrotach. Pozwala to uzyskać znaczne ilości soku w krótkim czasie. Można z ich pomocą przygotować sok zarówno z miękkich owoców, takich jak pomarańcze czy arbuzy, jak również z tych nieco twardszych, np. gruszek czy jabłek – w każdym przypadku można liczyć na wysoką wydajność silnika i nieprzerwane działanie.
  • wyciskarki do owoców – oferujemy szeroki wybór zarówno ręcznych, jak i elektrycznych wyciskarek do owoców. Te pierwsze sprawdzą się zwłaszcza w niewielkich pubach i barach, gdzie trudno byłoby wygospodarować miejsce na sprzęt o dużych gabarytach. Natomiast dla większych lokali gastronomicznych polecamy elektryczne wyciskarki, m.in. wolnoobrotowe.
  • blendery barmańskie – w naszej ofercie znajdują się blendery z kielichami wykonanymi z wytrzymałego materiału odpornego na uszkodzenia, co pozwala na miksowanie nawet bardzo twardych składników. W naszej ofercie znajdują się również blendery barmańskie z wyciszającą obudową, które docenią właściciele barów i restauracji dbający o komfort pracy swoich pracowników oraz jak najmniejszy hałas w lokalu.
  • miksery barowe – to urządzenia, które sprawdzą się we wszystkich lokalach, gdzie serwowanie napojów wymaga ich uprzedniego wymieszania. Specjalne mieszadło ze stali nierdzewnej zapewni równomierne rozprowadzenie wszystkich składników we wnętrzu pojemnika. Dostępne są również urządzenia pozwalające na jednoczesne miksowanie dwóch lub trzech napojów, co znacznie usprawnia funkcjonowanie każdego baru.
  • ekspresy do kawy – aromat świeżo zaparzanej kawy przyciągnie do każdego lokalu szereg nowych klientów. W naszym sklepie proponujemy profesjonalne ekspresy ciśnieniowe – kolbowe jedno-, dwu- , a nawet trzygrupowe. W przypadku takich maszyn należy ręcznie umieścić w nich kawę, dlatego wielu klientów decyduje się również na ekspresy automatyczne, które samodzielnie pobierają kawę i mielą ją bezpośrednio przed zaparzeniem. Oferujemy również niezbędne akcesoria do przygotowywania kawy – spieniacze do mleka oraz młynki żarnowe.
  • inne urządzenia – w wielu barach przydadzą się także takie dodatkowe sprzęty jak urządzenie do popcornu, samowar, lodówka-mini bar, dyspenser do granity czy urządzenie do waty cukrowej. Z nimi można zaoferować swoim klientom szereg dodatkowych opcji, które z pewnością wpłyną na popularność lokalu.

W naszym sklepie można znaleźć różnorodne sprzęty barmańskie różniące się wielkością, parametrami, wyglądem oraz dodatkowymi funkcjami. W ten sposób można idealnie dopasować nowe urządzenia do oczekiwań oraz zapotrzebowania lokalu. Nasz sprzęt barmański pozwoli nie tylko wykazać się umiejętnościami barmanom, lecz również sprawi, że każdy lokal będzie prezentował się jeszcze bardziej profesjonalnie.

Jak wybrać odpowiedni sprzęt barmański?

Choć część sprzętu barmańskiego może na pierwszy rzut oka wyglądać podobnie do siebie, różnica często tkwi w szczegółach, np. w pojemności kielicha blendera albo mocy urządzenia.

Aby dobrać odpowiednie wyposażenie baru, należy przede wszystkim dopasować wielkość i ewentualnie moc sprzętu do zapotrzebowania lokalu – w niewielkich pubach nie będzie konieczne zastosowanie urządzeń o dużych gabarytach, które niepotrzebnie zajmą zbyt wiele miejsca, nie przynosząc w danej sytuacji większych korzyści. Warto również zwracać uwagę na dodatkowe funkcje, jakie oferują niektóre produkty – część blenderów kielichowych jest np. wyposażona w wyciszającą pokrywę, co sprawi, że pobyt gości w lokalu będzie jeszcze przyjemniejszy, bez narażania ich na zbędny hałas. W przypadku urządzeń, które będą znajdować się w polu widzenia klientów warto zwrócić uwagę również na design urządzeń – sprzęty dopasowane wizualnie do charakteru lokalu mogą stać się ciekawym elementem wystroju i nadać miejscu profesjonalny wygląd.

Żeby dowiedzieć się, jakie urządzenia najlepiej sprawdzą się w przypadku Państwa lokalu, serdecznie zapraszamy do kontaktu – mamy duże doświadczenie w dopasowywaniu sprzętu do konkretnych punktów gastronomicznych, dlatego wspólnie możemy wybrać takie urządzenia, które zapewnią wygodną pracę barmanów, jak i wydajne funkcjonowanie lokalu.

Pełne wyposażenie baru z Gastromanią

W naszym sklepie można wyposażyć swój lokal gastronomiczny nie tylko w przedstawiony powyżej sprzęt barmański, lecz również we wszelkie inne urządzenia niezbędne do serwowania różnorodnych napojów. Proponujemy profesjonalne akcesoria barmańskie, przyrządy do dozowania alkoholu oraz akcesoria i gadżety do wina. Wśród podstawowych akcesoriów barmańskich, jakie powinny znaleźć się w każdym pubie, klubie czy restauracyjnym barze wymienić można m.in. profesjonalne shakery barmańskie, takie jak shaker bostoński czy francuski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a z pewnością uda się wybrać odpowiednie wyposażenie pubu, klubu czy dowolnego innego baru!