Wszystkie kategorie w dziale Szafy chłodnicze do wina

Profesjonalne szafy chłodnicze do wina

Niezależnie od tego czy w Państwa lokalu gastronomicznym serwuje się wina słodkie, półsłodkie, wytrawne, półwytrawne, czerwone, różowe czy białe, niezwykle ważne jest, aby przed podaniem trunku swoim gościom, był on utrzymany w odpowiedniej temperaturze. W końcu nie od dziś wiadomo, że niższa temperatura wina umożliwia wydobycie całego aromatu, smaku i zapachu. Jeżeli zależy Państwu na tym, aby serwowane wino świetnie smakowało i było idealnym dopełnieniem podczas posiłku, to świetnym rozwiązaniem jest inwestycja w profesjonalne szafy chłodnicze do wina. Tego typu urządzenia są dostępne w naszej ofercie w wyjątkowo atrakcyjnych cenach!

Czytaj więcej >

Szafy do przechowywania wina

Szafy do przechowywania wina, które znajdują się w naszym asortymencie, to produkty wysokiej jakości, które z pewnością posłużą Państwu przez lata. Oferujemy zarówno szafy do wina z drzwiami pełnymi, jak i szafy do wina z drzwiami przeszklonymi. Temperatura minimalna naszych urządzeń może wynosić nawet do -18°C, a maksymalna do aż 22°C. Nasze szafy chłodnicze do wina są dostępne w wielu różnych formach i wariantach, aby każdy z Państwa mógł znaleźć produkt doskonały, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Dostępne są mniejsze szafy do przechowywania wina, które są w stanie pomieścić około 12 butelek, a także sporej wielkości szafy chłodnicze na wino, w których przechowamy nawet 205 butelek trunku!

Szafy chłodnicze na wino

Wszystkie nasze produkty (nie tylko szafy chłodnicze na wino!) zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, które są bardzo trwałe, wytrzymałe i odporne. Szafy do przechowywania wina, które znajdują się w naszym asortymencie, zostały wyprodukowane przez najlepszych producentów na świecie! Nasi partnerzy na każdym etapie produkcyjnym wykorzystują nowoczesną technologię i trwałe surowce, co jest gwarancją wysokiej jakości. Jest to między innymi firma: BARTSCHER, NORDLINE, VESTFROST czy CHEFFY. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z zespołem gastromania.pl! Doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania!