Wkłady do filtrów do wody – profesjonalne wyposażenie gastronomiczne tylko w sklepie Gastromania.pl!

Każdy profesjonalny lokal gastronomiczny powinien być wyposażony w specjalistyczne filtry do wody, które sprawią, że będzie ona smaczniejsza i przede wszystkim zdrowsza. Jednak oprócz samego urządzenia filtrującego, w niektórych przypadkach, niezbędne będą również wkłady do filtrów do wody. Na naszej stronie internetowej Gastromania.pl mogą Państwo znaleźć wiele wariantów tych produktów: głowicę uniwersalną z regulacją do wszystkich urządzeń, wkład wymienny do zmiękczacza, wymienny wkład do filtra zgrubnego, głowicę do ekspresów do kawy, głowicę do pieców konwekcyjno-parowych i kostkarek oraz wkład filtra do systemu filtracji wody.

Czytaj więcej >

Wkłady do filtrów do wody – czym jest głowica uniwersalna do ekspresów i warników?

Głowica uniwersalna do ekspresów i warników to element filtra odpowiedzialny za zapobieganie osadzaniu się kamienia w podłączonych urządzeniach końcowych. Tego typu wkłady do filtrów do wody można dostosować do indywidualnych potrzeb, a dzięki łatwej obsłudze montaż urządzeń z pewnością nie przysporzy Państwu problemów. Filtry od firmy Brita wiążą jony metali ciężkich, takich jak ołów czy miedź, a także redukują mętność wody. Zastosowanie takiego filtra ma za zadanie zmniejszyć twardość węglanową wody pitnej oraz wyeliminować zanieczyszczenia pochodzenia organicznego, które mają znaczący wpływ na smak wody.

Czym wyróżniają się wkłady do filtrów do wody Purity C 500?

Wkłady do filtrów do wody Purity C 500 charakteryzują się przede wszystkim tym, że są przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych i przelewowych, parników i piekarników oraz do automatów serwujących napoje zimne i gorące. Dzięki tym wkładom znacznie zmieni się smak wody w lokalu, stanie się ona mniej zanieczyszczona, a jej mętność zredukowana. Dodatkowym atutem wkładów do filtrów do wody Purity C 500 jest znaczne zniwelowanie pozostałości chloru w wodzie filtrowanej oraz wodociągowej.