Urządzenia do polerowania – innowacyjne maszyny usprawniające pracę w kuchni!

Urządzenia do polerowania szklanek znajdą swoje zastosowanie w profesjonalnych restauracjach i barach. Dzięki wykorzystaniu tych sprzętów praca kelnerek i kelnerów stanie się o wiele sprawniejsza i bezpieczniejsza. Urządzenia do polerowania firmy Bartscher zostały wyposażone w 5 obracających się szczotek z mikrofibry, które są wspomagane dmuchawą gorącego powietrza. Włókna wykonane z tego materiału nie zostawiają śladów ani włosków na szkle. Idealnie nadają się do polerowania kieliszków, wazonów oraz wysokich szklanek. W sklepie Gastromania.pl znajdą Państwo wiele wariantów maszyn do polerowania o różnych wydajnościach.

Czytaj więcej >

Urządzenia do polerowania – polerki do sztućców o różnej wydajności

Konstrukcja polerki do sztućców firmy Bartscher została wykonana w całości ze stali. Dostępnych jest jej kilka wariantów o różnych wydajnościach, ale każda z nich zapewnia perfekcyjne polerowanie, dezynfekowanie oraz nabłyszczanie sztućców. Urządzenia do polerowania firmy Bartscher oferują wysoką wydajność – od 1500 sztuk sztućców na godzinę, a kończą na nawet 8 tysiącach! Przy zakupie urządzenia do polerowania tej marki otrzymają Państwo w zestawie 2 kosze na sztućce oraz 3 kilogramy granulatu kukurydzianego. Polerki o mniejszej wydajności idealnie sprawdzą się w małych barach lub pubach, natomiast te większe znajdą swoje zastosowanie w dużych i profesjonalnych restauracjach.

Urządzenia do polerowania – stołowa suszarko-polerka z lampą UVC

Stołowa suszarko-polerka z chłodzeniem silnika to urządzenie do polerowania, które w idealny sposób wysuszy i wypoleruje Państwa sztućce. Dzięki zamontowanej bakteriobójczej lampie UVC sterylizacja sztućców będzie jeszcze łatwiejsza! Suszarko-polerka została wykonana ze stali nierdzewnej, a silnik urządzenia jest chłodzony za pomocą specjalnego wentylatora. Dzięki zastosowaniu okrągłego bębna niemożliwe jest, aby w jego wnętrzu (podczas procesu polerowania) zablokowały się sztućce. Takie rozwiązania daje maksymalną gwarancję bezpieczeństwa. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany i nie wymaga od Państwa dodatkowych działań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a w razie pytań prosimy o kontakt z zespołem Gastromania.pl. Życzmy udanych zakupów!